خانه اخبار

دستگاه زنگ زدایی با لیزر

گواهی
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
با تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند.

—— گوستاوو

ممنون زوئی

—— ویکتور

دستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!

—— استیفانو

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
دستگاه زنگ زدایی با لیزر
آخرین اخبار شرکت دستگاه زنگ زدایی با لیزر

تمام سطوح فلزی باید قبل از جوشکاری یا قبل از دریافت تیمارها روی سطح ، آماده شوند.این بدان معنی است که سطوح باید تمیز و بدون زنگ زدگی باشند.بدون حذف ناخالصی ها به فلز پایه ، می توان از فناوری لیزر برای از بین بردن این آلاینده ها استفاده کرد.با استفاده از دقت میکرون پرتوی لیزر ، می توان زنگ زدگی را در لایه های متوسط ​​و در مناطق از پیش تعریف شده از بین برد.

سیستم های تمیز کننده لیزر فیبر می توانند اکسیدهای فلزات آهنی و غیر آهنی را به طور یکسان از بین ببرند.این سیستم ها در مقایسه با تیمارهای شیمیایی ، برس های مکانیکی و سایر روش های متمایز برجسته هستند

آخرین اخبار شرکت دستگاه زنگ زدایی با لیزر  0

حذف زنگ زدگی روی فولاد ضد زنگ
قطعات فولاد ضد زنگ بهترین مقاومت در برابر خوردگی را دارند و سطح براق دارند.اما هنگام جوشکاری ، نواحی با درجه حرارت بالا در اطراف اتصالات جوش سیاه می شوند و از انفعال کامل ، ایجاد زنگ زدگی و کاهش زیبایی قسمت جلوگیری می کنند.

از دستگاه های لیزر فیبر برای از بین بردن کامل اکسیدهای سیاه در زمان ضبط اطمینان حاصل می شود که اتصالات جوش به طور صحیح منفعل شده و زیبایی ظاهری قطعه حفظ می شود.

آخرین اخبار شرکت دستگاه زنگ زدایی با لیزر  1

حذف اکسید آلومینیوم
آلومینیوم به دلیل کیفیتی مانند مقاومت و وزن سبک ، یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت متالورژی است.هنگامی که در معرض رطوبت و اکسیژن هوا قرار می گیرد ، یک لایه اکسید خاکستری در سطح آن تشکیل می شود و به عنوان یک مانع محافظ بین اکسیژن و فلز پایه عمل می کند.

برای حذف اکسید از آلومینیوم ، تمیز کردن لیزر بهترین راه حل است.به عنوان مثال ، می توان قبل از جوشکاری ، زنگ زدگی را تقویت کرد تا جوش ها تقویت شوند.همچنین لازم است زنگ زدگی قبل از تیمارهای مختلف سطح مانند فرآیند پوشش دهی از بین برود تا از لایه برداری رنگ جلوگیری شود.

میخانه زمان : 2021-05-08 11:32:25 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Alex Ren

تلفن: 008613924641951

فکس: 86-755-2750-2701

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)