خانه اخبار

اقدامات حفاظتی لازم هنگام کار با دستگاه برش لیزر

گواهی
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
شرکت خوب با خدمات خوب و با کیفیت بالا و شهرت بالا. یکی از تامین کنندگان قابل اعتماد ما، کالا در زمان و بسته بندی خوب تحویل داده می شود.

—— دیوید

با تشکر از حمایت و هدایت پایدار لیزر کامل. با کمک و آموزش شما، سهم بازار بیشتری را به دست می آورم.

—— مایکل

شرکت قابل اعتماد با کیفیت خوب و خدمات خوب، بسیار حرفه ای و مفید، ما به زودی مرتبه دوم را قرار خواهیم داد.

—— پیتر

با تشکر از پشتیبانی پایدار رلیزاصر، کیفیت دستگاه لیزر عالی است، ما آن را بسیار دوست دارم، با تشکر از شما.

—— سیمون

بسته بندی خوب، محصول خوبی دریافت کرد

—— مایک

از طریق برقراری ارتباط بسیار خوب تمام مشکلات حل شده، با خریدم راضی هستند. ما در آینده نزدیک همکاری خوبی خواهیم داشت.

—— حسن

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

اقدامات حفاظتی لازم هنگام کار با دستگاه برش لیزر

اقدامات حفاظتی لازم هنگام کار با دستگاه برش لیزر

از آنجا که اصلی ترین کار دستگاه برش لیزر به لیزر بستگی دارد ، بنابراین بهتر است در هنگام انجام عملیات صنعتی از اقدامات محافظتی لازم برای جلوگیری از صدمات غیرضروری به بدن استفاده شود. اجازه دهید نگاهی به اقدامات حفاظتی لازم برای عملکرد طبیعی برش لیزری بیندازیم.

ابتدا به محافظت از چشم توجه کنید

به طور کلی ، ما دوست داریم وقتی از دستگاه برش لیزر استفاده می کنیم ، همیشه به سر برش لیزر خیره شویم ، اما این عادت در واقع بزرگترین قاتل چشم است ، زیرا اگر ما به جرقه های ایجاد شده توسط برش برای مدت طولانی خیره شویم ، برای چشم مضر است ، و بدیهی است که نگاه کردن به مدت طولانی باعث می شود که چشمها پیچ خورده و مستقیمترین صدمه دیده باشد. ساطع شده این ماده در کارگاه پردازش بسیار متمرکز است و به طور مستقیم روی شبکیه از طریق ماده انکسار چشم متمرکز شده تا شکل بگیرد. این امر باعث می شود چگالی انرژی در شبکیه شبکیه بالاتر از آن باشد که روی قرنیه توسط 104 بایگانی انجام شود ، بنابراین باعث آسیب به قرنیه یا شبکیه چشم می شود.

دوم ، محافظت از پوست

علاوه بر چشم ، تحریک لیزر به پوست اندک نیست. لیزر می تواند باعث آسیب به بافت پوست شود ، اما پوست آسیب دیده به خودی خود ترمیم می شود. اگرچه عملکرد کلی پوست را کاهش می دهد ، اما بر ساختار عملکرد کلی تأثیر نمی گذارد ، اما اگر به مدت طولانی مدت به تابش زیر لیزر توجه نکنید ، باعث ایجاد سوختگی یا زخم روی پوست می شود. از نظر چشم ، آسیب لیزر به پوست بسیار کوچکتر است ، اما باید به آن توجه کافی کرد.

سوم ، محافظت از تنفس

سرانجام ، هنگام کار دستگاه برش لیزر ، ممکن است دستگاه تنفسی ما را تحت تأثیر قرار دهد. از آنجا که لیزر دمای بالا خاصی را تولید می کند ، این درجه حرارت بالا می تواند تمام کارهای برش را با گاز انجام دهد. در این فرآیند ، گرد و غبار زیادی تولید خواهد شد ، به خصوص هنگام پردازش برخی از مواد فلزی ویژه ، این غبار حاوی بسیاری از اجزای شیمیایی است ، بنابراین پس از استنشاق برای بدن انسان مضر است.

میخانه زمان : 2019-11-19 17:56:28 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Zoe

تلفن: 008613682329217

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)