همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
ورق فلزی برش لیزری فلزی 500 وات با سیستم مسیر نور
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
ورق فلز دستگاه برش لیزری صنعتی 3000W سیستم محافظت از محفظه
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
| کاربرد: | مواد قابل استفاده |
دستگاه برش لیزری برش برش فلزي، برش لیزری برش فلز Z CNC
| نام محصول: | برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000w-3000W |
ماشین آلات برش لیزری صنعتی طراحی فشرده ماشین برش سرعت بالا 380V
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
1 میلی متر طلا و نقره برش فیبر لیزر علامت گذاری ماشین 50W برای جواهرات عمیق حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
برش لیزری فیبر کربن فولاد Cnc سرعت برش سرعت صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | فیبر برش لیزر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w، 800w، 1000w |
علامت گذاری لیزر فیبر نوری 20W با محدوده علامت گذاری 110 * 110 میلیمتر
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر 50W برای حکاکی عمیق مس برنجی فولاد کربن
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W 30W آلومینیوم علامت گذاری عمیق فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با علامت دقت
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20 واتی برای جواهرات طلا
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر محصور |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
| نام تجاری منبع لیزر: | JPT، MAX یا Raycus |


