همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه برش لیزر فیبر دقیق 1500w 2000w IPG برای ظروف آشپزخانه
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر ipg |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات تا 6000 وات |
| منطقه کار: | 600*600 میلی متر |
منطقه کار 300*300mm ماشین برش لیزری فیبر دقیق 1000w برای طلا نقره
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سرعت برش: | 30 متر در دقیقه |
| منطقه برش: | 300*300 میلی متر |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری 500W Precise Cut Surface با سیستم خنک کننده آب
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر با دقت بالا برای منطقه برش کوچک برای برش فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 500 وات / 800 وات / 1000 وات / 2000 وات / 3000 وات |
| منطقه کاری: | 500 * 500 میلی متر |
دستگاه برش لیزری فیبر فلزی 500 وات ورق برش لیزری 2000 وات
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر Maxphotonics 2000W دستگاه حکاکی لیزری 1500mmx3000mm برای عینک آفتابی |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 2000W |
ماشین لیزر با دقت بالا فیبر لیزری دوگانه موتور خطی برای ورق فلزی
| نام محصول: | 5050 دستگاه برش لیزری فیبر فلزی با دقت بالا از 300 وات تا 800 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 300 وات تا 800 وات |
| منطقه کاری: | 500 * 500 میلی متر |
800W دستگاه برش لیزری فیبر فلزی Maxphotonics عملکرد پایدار
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000w 2000w 3000w |
ماشین برش لیزری فیبر صنعتی CNC برای فلز ورق آلومینیوم فولاد
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سرعت برش: | 120 متر در دقیقه |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری با سرعت بالا 500 وات صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری صنعتی پرسرعت فیبر 500W 1000W |
|---|---|
| منبع لیزر: | لیزر فیبر 500W-1000W |
| منطقه کاری: | 600 * 600 میلی متر |
دستگاه برش لیزری 60 متری / دقیقه فیبر برای صنعت تبلیغات
| نام محصول: | برش لیزری فیبر گرانبها از 300 وات تا 800 وات برای صنعت تبلیغات 5050 |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 300 وات تا 800 وات |
| منطقه کاری: | 500 * 500 میلی متر |
ماشین برش لیزری فیبر لوله 1000w 3000w فلز سرعت 1-60m/min
| درخواست: | برش لیزری |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500*3000 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |


