خانه

Riselaser Technology Co., Ltd

نمایه شرکت

شرکت فناوری Riselaser ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت مجتمع است که در محصولات لیزری ، دستگاه برش لیزر ، دستگاه حکاکی لیزر و تولیدکننده دستگاه مارک گذاری لیزر تخصص دارد و فروش بین المللی و فروش داخلی را پردازش می کند . این شرکت در سال 2015 تأسیس شده است. ما به عنوان یک شرکت مدرن و پیشرفته با فن آوری بالا و صادرات خود مدیریت ، ما از پایه اقتصادی محکم و توانایی بسیار خوبی برای تولید ، تحقیق و توسعه برخوردار هستیم.

محصولات ما شامل: دستگاه برش لیزر ، دستگاه مارک گذاری لیزر ، لیزر ، دستگاه حکاکی لیزر ، دستگاه جوش لیزر و غیره است.

بیش از 10 سری ، 300 نوع. محصولات و خدمات شخصی شده برای ارائه مزیت قابل توجهی به مشتریان. با توجه به کیفیت بالای محصولات ما و عملکرد قابل اعتماد ، آنها به طور گسترده ای در الکترونیک ، سخت افزار ، مدل سازی ، پوشاک ، کفش ، تبلیغات ، چاپ و بسته بندی ، اسباب بازی ، و همچنین صنایع بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت Riselaser فناوری، آموزشی ویبولیتین یک شرکت یکپارچه است که متخصص در محصولات لیزری، دستگاه برش لیزری، ماشین حکاکی لیزری و تولید کننده دستگاه مارک لیزر و روند فروش بین المللی و فروش داخلی است. این شرکت در سال 2010 تاسیس شد. به عنوان یک شرکت مدرن با تکنولوژی بالا و صادرات خودمختار، ما دارای پایه مالی قوی و توانایی عالی برای تولید، تحقیق و توسعه است.

محصولات ما شامل: دستگاه برش لیزر، دستگاه مارک لیزر، لیزر، ماشین حکاکی لیزری، ماشین جوشکاری لیزر و غیره.
بیش از 10 سری، 300 نوع. محصولات و خدمات شخصی برای ارائه به مشتریان با مزیت قابل توجهی. با توجه به کیفیت بالا محصولات ما و عملکرد قابل اعتماد، آنها به طور گسترده ای در الکترونیک، سخت افزار، مدل سازی، لباس، کفش، تبلیغات، چاپ و بسته بندی، اسباب بازی، و همچنین صنایع دیگر استفاده می شود.
Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : ریزالسر

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 3000000-5000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش