خانه

Riselaser Technology Co., Ltd

نمایه شرکت

Riselaser Technology Co.، Ltd. یک شرکت یکپارچه است که در زمینه محصولات لیزر تخصص دارد، لدستگاه برش ASER ، دستگاه حکاکی لیزری و دستگاه علامت گذاری لیزر و فرآیند تولید فروش بین المللی و فروش داخلی.این شرکت در سال 2015 تاسیس شد. به عنوان یک شرکت مدرن با صادرات فن آوری بالا و مدیریت خودکار ، ما از پایه مالی جامد و توانایی بالایی برخوردار هستیم تولید ، تحقیق و توسعه.

 

محصولات ما شامل: دستگاه برش لیزری، دستگاه مارک لیزر، لیزر ، دستگاه حکاکی لیزری، لیزر دستگاه جوش کاری و غیره

 

بیش از 10 سری ، 300 نوع.محصولات و خدمات شخصی سازی شده برای ارائه مزیت قابل توجه به مشتریان.با توجه به کیفیت بالای محصولات و عملکرد قابل اعتماد ، آنها به طور گسترده ای در الکترونیک ، سخت افزار ، مدل سازی ، لباس ، کفش ، تبلیغات ، چاپ و بسته بندی ، ساخت اسباب بازی و همچنین صنایع بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

چین Riselaser Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

چین Riselaser Technology Co., Ltd نمایه شرکت 1

 

چین Riselaser Technology Co., Ltd نمایه شرکت 2

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت Riselaser فناوری، آموزشی ویبولیتین یک شرکت یکپارچه است که متخصص در محصولات لیزری، دستگاه برش لیزری، ماشین حکاکی لیزری و تولید کننده دستگاه مارک لیزر و روند فروش بین المللی و فروش داخلی است. این شرکت در سال 2010 تاسیس شد. به عنوان یک شرکت مدرن با تکنولوژی بالا و صادرات خودمختار، ما دارای پایه مالی قوی و توانایی عالی برای تولید، تحقیق و توسعه است.

محصولات ما شامل: دستگاه برش لیزر، دستگاه مارک لیزر، لیزر، ماشین حکاکی لیزری، ماشین جوشکاری لیزر و غیره.
بیش از 10 سری، 300 نوع. محصولات و خدمات شخصی برای ارائه به مشتریان با مزیت قابل توجهی. با توجه به کیفیت بالا محصولات ما و عملکرد قابل اعتماد، آنها به طور گسترده ای در الکترونیک، سخت افزار، مدل سازی، لباس، کفش، تبلیغات، چاپ و بسته بندی، اسباب بازی، و همچنین صنایع دیگر استفاده می شود.
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : ریزالسر

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 3000000-5000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها