خانه اخبار

چگونه مشکل سوختگی و مانده در برش لیزر فلز را حل کنیم

گواهی
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
با تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند.

—— گوستاوو

ممنون زوئی

—— ویکتور

دستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!

—— استیفانو

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چگونه مشکل سوختگی و مانده در برش لیزر فلز را حل کنیم
آخرین اخبار شرکت چگونه مشکل سوختگی و مانده در برش لیزر فلز را حل کنیم

همانطور که همه ما می دانیم ، گرمای زیادی در هنگام پردازش ورق تولید می شود.اگر گرمای دستگاه برش لیزر فیبر نتواند به سرعت در هوا پخش شود ، باعث سوختن لبه می شود.به عنوان مثال ، هنگامی که یک دستگاه برش لیزر فلزی در حال مشت زدن است ، به دلیل فضای انتشار حرارتی کوچک و غلظت گرما ، دمای قطعه کار بیش از حد بالا است و در نتیجه لبه های باقیمانده ایجاد می شود.بعلاوه ، در حین پردازش ورق ضخیم ، فلز مذاب و گرما بر روی سطح مواد تجمع می یابد و جریان هوای کمکی ناکافی مانع جدا شدن گرما می شود و در نتیجه باعث سوختن بیش از حد صفحه فلزی و فرسودگی لبه می شود.

آخرین اخبار شرکت چگونه مشکل سوختگی و مانده در برش لیزر فلز را حل کنیم  0

بنابراین چگونه می توان مشکل سوختگی و باقی مانده دستگاه برش لیزر فلز را حل کرد؟

چگونگی جلوگیری از تأثیر حرارت واکنش اکسیداسیون ایده اصلی برای حل مشکل فرسودگی شکننده فولاد کربن است.از این روش می توان برای برش لیزری استفاده کرد.در پایان خالی شدن اکسیژن ، از گاز کمکی برای تأخیر در آزاد شدن هوا یا نیتروژن از کلید برق استفاده می شود.این روش می تواند منگنه های ورق فلزی با ضخامت 1/6 را کنترل کند.

شرایط برش پالس با فرکانس پایین و شرایط قدرت اوج خروجی از ویژگی های کاهش حرارت است که می تواند شرایط برش را بهینه کند.این شرایط کاری یک پرتوی لیزری تک پالس با اوج خروجی بالا ، شدت انرژی زیاد و فرکانس پایین است که می تواند از تجمع فلز مذاب در سطح ماده و خروجی گرما بکاهد.

آخرین اخبار شرکت چگونه مشکل سوختگی و مانده در برش لیزر فلز را حل کنیم  1

به طور خلاصه ، راه مقابله با این پدیده افزایش فشار کاری گاز کمکی و تنظیم حداکثر استانداردهای پالس خروجی و فرکانس پایین است.هنگام استفاده از گاز کمکی در هوا ، مانند نیتروژن نمی سوزد و سوراخ های زیرین تولید نمی کند.

دستگاه برش لیزر فیبر از لیزر فیبر استفاده می کند که گرمای زیادی دارد.تحت عمل این لیزر ، می توان برش موثری را به دست آورد.سرعت و دقت بسیار بالا است ، به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به انتخاب دارند.قابلیت انعطاف پذیری دستگاه برش لیزر فیبر بسیار قوی است.در فرآیند برش ، روش های زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال ، برش صفحه شیب دار شده است ، اما مهم نیست که چه نوع برشی بر روی دستگاه برش لیزر فیبر انجام شود ، می توان مسطح بودن سطح را تضمین کرد.به همین دلیل این روش برش محبوبیت بیشتری دارد.

میخانه زمان : 2021-07-06 17:12:07 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Alex Ren

تلفن: 008613924641951

فکس: 86-755-2750-2701

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)