همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software laser marking machine ] همخوانی داشتن 108 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری انگشتر جواهر 20 واتی هوا خنک کننده با روتاری
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| محدوده تنظیم قدرت: | 30 تا 100 درصد |
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
علامت گذاری ماشین لیزر فیبر صنعتی علامت گذاری با سرعت بالا با منبع Maxphotonics
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
50W حکاکی عمیق حکاکی لیزری فیبر 3D فولاد حکاکی Mopa Color Metal Metal
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزر CO2 70W CO2 برای مواد غیر فلزی EZCAD
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| نوع لیزر: | Co2 |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه علامت گذاری صنعتی CO2 110 * 110 mm 20W با رابط نرم افزار علامت گذاری برای استفاده آسان
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| نوع لیزر: | Co2 |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
دستگاه علامت گذاری الیاف گوش حیوانات 100KHz نشانگر لیزری جواهرات
| قدرت لیزر: | 20،30،50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
مینی دسکتاپ 20W 30W 50W CO2 لیزر حکاکی علامت گذاری ماشین برای چوب چرم مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
50w فیبر لیزر عمیق ماشین حکاکی raycus لیزر مارک تجهیزات
| مورد: | ماهن حکاکی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| دقت کار: | 0.001 میلی متر |
نقره حلقه جواهر لیزر حکاکی ماشین علامت گذاری عمیق PC سیستم کنترل
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر لیزری قیمت 2W با قیمت مناسب برای مارک نقره ای جواهرات انگشتر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


