همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ gold spot laser welding machine ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
F50mm Collimating Focal Length Handheld Laser Welding Machine با قدرت نامی 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
دستگاه جوشکاری لیزر میکرو لیزری 15ms 80W 1064nm جوشکاری لیزر جواهرات
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ولتاژ: | 110 ولت / 220 ولت اختیاری |
دستگاه جوش لیزری دستی RAYCUS 1500w برای لحیم کاری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| منبع لیزر: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| طول سیم فیبر: | 10 متر |
جواهرات دستگاه جوشکاری لیزر مینی لمسی Screen Touch با پرده محافظ
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 100W |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| طول موج: | 1064nm |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات 220 ولت سیستم لحیم کاری میکرو لیزر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوش لیزری جواهرات HD CCD 7.5 کیلووات حفره فلزی برای دستبند النگو
| مدل ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه جوش لیزری برای حلقه |
| قدرت لیزر: | 30 وات 60 وات 80 وات 100 وات |
دستگاه جوش لیزری مینی دستی 2000 وات جوشکار لیزری قابل حمل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری مینی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سر تمیز کردن: | Qilin / WSX / و غیره |
گواهینامه CE 60w دستگاه جوش لیزر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه جوش لیزری قابل حمل 40J 60J 75J Desktop Jewelry Laser Welder YAG
| نام ماشین: | دستگاه جوش نقطه ای لیزر رومیزی YAG |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 60 وات / 80 وات / 100 وات |
| طول موج: | 1064 نانومتر |


