همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld fiber laser rust removal ] همخوانی داشتن 51 محصولات.
دستگاه ليزری قابل حمل 50W ماشین تمیز کردن لیزر کمد پشتی برای رنگ لوله روغن
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
دستگاه حذف زنگ لیزری دستی 100w با منبع لیزر JPT
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کننده لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| دمای کاری: | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
پاک کننده لیزری پالس پالس با دقت بالا رنگ روغن زدود زنگ فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | 538*411*685mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
1064±5nm 50W ماشین تمیز کننده لیزر دستی ماشین پاک کننده زنگ لیزر قابل حمل
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
دستگاه حذف زنگ لیزری 100 وات برای تمیز کردن صنعتی
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
50W فیبر لیزر حذف رنگ تمیز کردن ماشین پاک کننده زنگ دستی لیزر
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG50W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر دستی با طول فیبر 3 متری برای صنایع صنعتی
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
کوله پشتی کوله پشتی خنک کننده هوای قابل حمل دستگاه ضد زنگ زدگی لیزری 100 واتی 50 واتی
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر حذف زنگ زدگی |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالسی |
دستگاه لیزر زدود زنگ زدگی 1000 وات 1500 وات 2000 وات طرح دستی
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A و دیگر اختیاری |
دستگاه لیزری قابل حمل زنگ زدایی 200 وات لیزر پاک کننده دستی
| نوع لیزر: | سیستم تمیز کردن لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس حداکثر 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |


