همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewellery metal laser marking machine ] همخوانی داشتن 23 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فلز با رایانه برای جواهرات طلا
| مدل: | دستگاه حکاکی لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W / 100W |
| مواد قابل استفاده: | پلاستیک فلزی |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر لیزری 20 وات با سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات با سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 220 ولت 30 وات قابل حمل برای جواهرات
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری دستی لیزری دستی اسکن شده متحرک برای جواهرات طلا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 60W خنک کننده هوا فلز Mopa Gold
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 60W |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
دستگاه مارک لیزر فیبر MOPA 20W برای علامت گذاری رنگ جواهرات
| نوع لیزری: | MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات |
| منطقه کار: | 100*100 میلی متر (قابل تنظیم) |
20 وات فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 20KHz-80KHz با حالت خنک کننده هوا
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر نوری با منبع لیزر فیبر 20W Maxphotonics
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


