همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewellery yag laser welding machine ] همخوانی داشتن 20 محصولات.
دستگاه جوش لیزری مینی یاگ دستگاه لحیم کاری لیزری با اندازه فشرده برای جواهرات
| عملکرد ماشین: | لحیم کاری جواهرات |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر YAG |
| حالت عملیاتی: | کنترل را لمس کنید |
80J 200W YAG دستگاه جوش لیزر جواهرات دستگاه لحیم کاری لیزر
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| نام مدل: | RL-Y200 |
| کاربرد: | جوشکاری جواهرات |
جواهرات نقطه لیزر جوش ماشین جواهرات لیزر جوش ماشین برای طلا و نقره
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
دستگاه جوش لیزری جواهرات HD CCD 7.5 کیلووات حفره فلزی برای دستبند النگو
| مدل ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه جوش لیزری برای حلقه |
| قدرت لیزر: | 30 وات 60 وات 80 وات 100 وات |
دستگاه جوش لیزری جواهرات YAG 200W با پرتو لیزری قدرتمند
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر کوچک |
|---|---|
| منبع لیزر: | YAG 200W |
| حداکثر قدرت لیزر: | 230W |
جواهرات دستگاه جوشکاری لیزر مینی لمسی Screen Touch با پرده محافظ
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 100W |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| طول موج: | 1064nm |
جعبه جادویی دستگاه جوش لیزر فیبر 40J برای تعمیر ساعت جواهر
| استفاده اصلی: | لیزر نقطه ای برای جوش طلا و جواهر |
|---|---|
| نقطه فروش: | دستگاه لحیم کاری لیزری برای جواهرات |
| حالت عملیاتی: | کنترل را لمس کنید |
دستگاه جوش لیزر طلای صنعتی 1064nm 150w برای جواهرات
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| نام مدل: | RL-Y150 |
| کاربرد: | جوشکاری جواهرات |
دسکتاپ 40W مینی قابل حمل جواهرات لیزر جوش ماشین برای طلا نقره جواهرات فولاد ضد زنگ
| استفاده: | استفاده از دندانپزشکی در جوشکاری جواهرات |
|---|---|
| نکته کلیدی فروش: | لحیم کاری لیزری |
| عملیات: | کنترل صفحه لمسی |
دستگاه جوش لیزری جواهرات با اندازه کوچک 1064nm با صفحه لمسی میکرو
| اندازه دستگاه: | 720 * 340 * 930 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت 50/60 هرتز 30 آمپر |
| دامنه عرض پالس: | 1 ~ 20 میلی ثانیه |


