همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser cleaning machine 1000w ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
دستگاه جوش لیزری فیبر لیزری قابل حمل فولاد ضد زنگ 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
1064 نانومتر لیزر قابل حمل لیزر 1000W ساخته شده در چیلر آب SA
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کردن لیزر 1000w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A |
دستگاه حذف زنگ ليزري 1000 وات
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر پاک کننده 1000 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000W |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه لیزر تمیز کننده بزرگ پاک کننده زنگ زدگی 2000w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000W |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی لیزری 1500 وات 2000 وات ضد زنگ لیزری خنک کننده با آب
| نوع لیزر: | زنگ زدای لیزری |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه زنگ زدگی لیزری |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه برش لیزری تنها Cnc فیبر، برش ورق فلز 1000W 1500W 2000W
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500-1000w |
دستگاه برش لیزری فلزي 6000mm لوله اتوماتیک با دقت بالا
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200mm |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه برش لیزری 6000 میلی متر لوله فلزی اتوماتیک با تمرکز بالا با دقت 1000 وات
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
طراحی محفظه دستگاه لیزر فلزی Ondustrial ، دستگاه برش لیزر
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر جدول کاملاً محصور شده |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| طول موج لیزر: | 1080nm |
دستگاه جوش لیزری دستی 10 متر / 15 متر اسلحه لیزری SUP برای فولاد ضد زنگ
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری |
| ویژگی اصلی: | با چیلر Hali / S&A |


