همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ mini jewelry spot laser welding machine ] همخوانی داشتن 56 محصولات.
طلا نقره مینی جواهرات لیزر جوش ماشین با 60W 80W قدرت 100W و طول موج 1064nm
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری رومیزی یاگ 60 وات 80 وات 100 وات |
|---|---|
| قایق لیزری: | 60 وات / 80 وات / 100 وات |
| طول موج: | 1064 نانومتر |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات 220 ولت سیستم لحیم کاری میکرو لیزر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوش لیزری مینی جواهرات 60 واتی ساخته شده در خنک کننده هوای آب
| مدل ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه جوش طلا و جواهر |
| قدرت لیزر: | 40 وات 60 وات 80 وات 100 وات 200 وات |
دستگاه جوش لیزری جواهرات MINI 200W برای لحیم کاری دستبند حلقه ای پلاتین
| منبع لیزر: | دستگاه جوش لیزری جواهرات برای دستبند النگو حلقه پلاتین |
|---|---|
| منبع پمپ: | تک لامپ |
| قطر پرتو لیزر: | 0.15 تا 2.0 میلی متر |
جوش زننده جواهرات مینی صفحه نمایش 200 وات HD با میکروسکوپ 10 برابر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر کوچک |
|---|---|
| منبع لیزر: | YAG 200W |
| دامنه عرض پالس: | 1 ~ 20 میلی ثانیه |
جواهرات دستگاه جوشکاری لیزر مینی لمسی Screen Touch با پرده محافظ
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 100W |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| طول موج: | 1064nm |
دستگاه جوش لیزری جواهرات مینی سایز 60w با قیمت کارخانه
| مدل ماشین: | دستگاه جوش طلا و جواهر |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه جوش لیزری |
| قدرت لیزر: | 30 وات 60 وات 80 وات 100 وات 200 وات |
دستگاه جوش لیزری جواهر قابل حمل CCD High Clear دارای تاییدیه FDA
| مدل ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 60 وات 80 وات 100 وات |
| سیستم رصد: | میکروسکوپ 10X یا HD CCD |
دستگاه جوش لیزری جواهرات با اشعه لیزری کوچک و قدرتمند برای طلا با CCD و میکروسکوپ
| منبع لیزر: | دستگاه جوش لیزری طلا و جواهر |
|---|---|
| منبع پمپ: | تک لامپ |
| سیستم خنک کننده: | ساخت در بازیافت آب |
جواهرات نقطه لیزر جوشگر مینی دسکتاپ جواهرات لیزر جوش ماشین تعمیر برای طلا جواهرات نقره
| درخواست: | جوشکاری جواهرات |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 295mm × H282mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | YAG |


