همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precitec fiber laser cutting head ] همخوانی داشتن 20 محصولات.
دستگاه برش لیزری حرفه ای CNC 1000W 1500W با میز تبادل
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر CNC |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 1000W 1500W |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC دستگاه برش لیزری 1000W با جدول مبادله
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر CNC |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000w 1500W |
ابزارهای برش لیزری برش لیزری و حکاکی چرخ دنده چرخ دنده
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
استفاده دوتایی Cnc برش لیزری فلز، فیبر اتوماتیک ماشین لیزر CNC
| نام محصول: | ورق و لوله برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w / 800w / 1000w / 2000w / 4000w |
ماشین برش لیزری صنعتی فلزات لوله سینی سبک کشو برقی
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200mm |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
ماشین آلات برش لیزری صنعتی طراحی فشرده ماشین برش سرعت بالا 380V
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
CNC فیبر لیزری لوله برش ماشین 1000w با سیستم کنترل Cypcc
| نام محصول: | 3015 لیزر برش لیزری فیبر فلزی با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500W-4000W |
دستگاه برش حکاکی لیزری با دقت بالا برای ضخامت ورق و لوله 5 میلی متر
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500 وات ، 800 وات |
سرعت بالا ورق فلز CNC برش ماشین ثابت Z محور خودکار ردیابی
| نام محصول: | ورق و لوله برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w / 800w / 1000w |
دستگاه برش فلز لیزر IPG سه فاز 380 ولت برای هوافضا هوایی
| منطقه برش: | 24000 × 4000 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر سرعت موقعیت (XY ترکیبی): | 60 متر در دقیقه |
| حداکثر سرعت موقعیت (تک محور): | 40 متر در دقیقه (عمودی) , 50 متر در دقیقه (افقی) |


