همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ welding fiber laser power source ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
6000W Raycus منبع لیزر برای 2kw 3kw 6kw فلز فیبر لیزر برش ماشین برش ماشین لوازم جانبی
| نوع قطعات یدکی: | قطعات تجهیزات لیزر |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| نوع: | منبع لیزر Raycus |
AC220V 5KHz دستگاه جوش لیزری دستی سیستم های جوشکاری لیزر
| نام محصول: | جوشکار فیبر جوشکار لیزری دستی 1000W برای فلز |
|---|---|
| نام تجاری: | ریزلر |
| اصلی: | شنژن |
صنعتی 6000w 10000w Cnc فلز برش لیزر ماشین برای ورق آلومینیوم فولاد
| مواد قابل اجرا: | اکریلیک، شیشه، چرم، ام دی اف، فلز، پلاستیک، پلکسی گلکس، تخته سه لا، چوب |
|---|---|
| منطقه برش: | 3050*1525 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
40W مینی کوچک میز کار طلا جواهرات قطعه جواهرات حلقه های فیبر لیزر نقطه جوشگر جوشگر دستگاه
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه جوش لیزری دستی با عمق جوش 3mm Raycus MAX IPG منبع لیزر و پشتیبانی آنلاین
| توان خروجی: | 2200W |
|---|---|
| ابعاد: | 100*45*68 سانتی متر |
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
ماشین جوش لیزری دستی 4 در 1 با گارانتی 2 ساله و طول موج 1080±5nm
| توان خروجی: | 2000w |
|---|---|
| ابعاد: | 620x490x878mm |
| وزن: | 100.5 کیلوگرم |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی فلزی 1500 وات 2000 وات 3000 وات با منبع لیزر MAX / Raycus
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزری فلزات |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | ماشین جوش لیزر |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه جوش فیبر نوری 1500w 2000w جوش لیزری رباتیک با منبع لیزر Raycus
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش فیبر نوری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری لیزری رباتیک |
| عملکرد اصلی: | جوشکاری اتوماتیک |
دستگاه برش لیزری دستی خانگی منبع الکتریکی IPG برای حذف زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |


