همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ welding fiber laser power source ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
دستگاه برش لیزر با فیبر فلزی صنایع سنگین سرعت برش 1000W 0-20m / min
| مواد قابل استفاده: | فلز |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
منبع لیزر فیبر Raycus 1000W برای دستگاه برش لیزری دستگاه جوش لیزری
| کلمه کلیدی: | منبع لیزر فیبر Raycus |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
| حالت کار: | CW |
لحیم کاری لیزری فیبر دستی 1500 وات 1064 نانومتر لحیم کاری لیزری عملیات آسان
| لیزر: | 1500 وات ، 2000 وات ، 1000 وات |
|---|---|
| طول موج: | لحیم کاری لیزری 1064 نانومتر |
| کلید واژه ها: | فروش دستگاه جوش لیزر |
خنک کننده هوا 800W 1200W 1500W 2000W دستگاه جوش لیزر فیبر قابل حمل برای فولاد ضد زنگ
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
ماشین لیزر برش لیزری صنعتی 1500w لیزری برش لیزری کوچک
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 300-1500w |
ورق فلزی برش لیزری فلزی 500 وات با سیستم مسیر نور
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
ماشین جوشکاری لیزری فیبر لیزری 4 محور 1000W 1500W 2000W برای جوشکاری دقیق گوشه
| نام محصول: | 4 محور بازوی ربات صنعتی |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| سکته بازو: | 560 میلی متر |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC خنک کننده 2000W برای فولاد ملایم / صفحه آهنی
| نام محصول: | 2000W دستگاه برش لیزری فیبر مورد استفاده در ورق فولادی خفیف / صفحه آهن |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 2000W |
دستگاه برش لیزر فیبر فلزی CNC خنک کننده 2000W برای فولاد / صفحه آهنی خفیف
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر 2000W که در صفحه فلزی ملایم / صفحه آهنی مورد استفاده قرار می گیرد |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 2000W |


