خانه اخبار

نحوه تمیز کردن گرد و غبار دستگاه برش لیزری فلزی

گواهی
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Riselaser Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
با تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند.

—— گوستاوو

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
نحوه تمیز کردن گرد و غبار دستگاه برش لیزری فلزی
آخرین اخبار شرکت نحوه تمیز کردن گرد و غبار دستگاه برش لیزری فلزی

دستگاه برش لیزر فلزی نوعی تجهیزات است که افراد در صنعت ماشینکاری با آن آشنا هستند. دستگاه برش لیزر فلزی می تواند طیف گسترده ای از مواد را قطع کند. در هنگام خرید دستگاه برش لیزر فلزی ، باید نیازهای خودمان را بدانیم ، نه تنها نیاز به دانستن مواد برش ، ضخامت برش داریم بلکه باید از بین تولید و فرآوری و صرفه جویی در مواد نیز انتخاب کنید. هنگام خرید دستگاه برش لیزری فلزی ، نه تنها باید تقاضای فعلی را در نظر بگیریم بلکه تقاضای آینده را نیز در نظر بگیریم. اکنون می توان از دستگاه برش لیزری فلزی به طور گسترده استفاده کرد. این می تواند برای پردازش قطعات کوچک ، مانند پلاک های کوچک ، و غیره استفاده شود ، همچنین می تواند برای پردازش دسته ای و برش کل صفحه مورد استفاده قرار گیرد. با توسعه سریع دستگاه برش لیزر فیبر نوری ، در فرآیند استفاده روزانه ، تولید گرد و غبار زیادی اجتناب ناپذیر است. پس از مدت زمان طولانی ، بر روی دستگاه مستقر می شود. برای حفظ و نگهداری بهتر دستگاه و همچنین عدم تأثیر در پردازش دستگاه ، چگونه باید گرد و غبار موجود در دستگاه کنده کاری را تمیز کنیم؟

cutting machine,47

دستگاه برش لیزری فلزی

1. اول از همه ، چگونگی تمیز کردن گرد و غبار روی میز دستگاه دستگاه برش لیزر فلزی مهم نیست ، اما تمیز کردن گرد و غبار داخل دستگاه توصیه نمی شود. اگر به طور صحیح تمیز نشود می توان سر لیزر را خراش داد. در موارد جدی ، لیزر هنگام خواندن و نوشتن داده نمی تواند به طور دقیق قرار گیرد.

2. ثانیا ، تا زمانی که گرد و غبار روی سطح سر لیزر فرو نشود ، تاثیری در استفاده نخواهد داشت. امن ترین راه این است که دستگاه برش لیزری فلزی را به طرف پایین (سر لیزر به پایین) و گرد و غبار را با یک بادکنک خاموش کنید (ابزاری برای تمیز کردن دیجیتال SLR CCD ، بسیار ارزان).

3. علاوه بر این ، به تعویض آب و تمیز کردن مخزن توجه ویژه ای داشته باشید (توصیه می شود مخزن را تمیز کرده و آب در گردش را یک بار در هفته تعویض کنید).

گرد و غبار دستگاه برش لیزر فلزی عمدتا در اتلاف حرارت قطعات الکترونیکی و حساسیت اجزای حساس تأثیر دارد. پدیده های رایج شامل خرابی بازرسی نوری است ، فن CPU رایانه ای روشن نمی شود و غیره. سپس دستگاه برش لیزر فلزی علاوه بر گرد و غبار بر فرآیند پردازش تأثیر می گذارد ، برخی از عوامل مؤثر واقع می شوند. چه عواملی دیگری بر دستگاه برش لیزر فلزی تأثیر دارد؟

1. منبع تغذیه دستگاه برش لیزری فلزی بیشترین تأثیر را بر پردازش دارد که عمدتا در اختلال سیستم کنترل آشکار می شود. دستگاه های الکترونیکی و اجزای کاربردی سیستم کنترل SMC از ولتاژ و فرکانس خاصی برخوردار هستند. عملکرد اضافه بار هر مؤلفه به ناچار منجر به ناپایداری کل سیستم خواهد شد و پدیده مشترک انحراف ماشینکاری است.

2- تأثیر لرزش دستگاه برش لیزری فلزی در برش مکرر و سطح نامناسب منعکس می شود. دلایل متداول این است که در طول پردازش دستگاه مورد نظر لمس می شود ، سطح صحیح نصب ابزار دستگاه بی اعتبار است و پانچ در اطراف آن وجود دارد.

۳- به طور کلی دستگاه برش لیزری فلزی این پدیده را ندارد که لبه برش شکسته شود و لبه برش باعث می شود سطح کنده کاری نامناسب و خاک اره شود. اگر مشخص شود که سطح کنده کاری صاف نیست و در آن چوب خراطی وجود دارد ، لازم است بررسی کنید که آیا مدل و اندازه برش مورد استفاده کاربرد دارد یا خیر. اگر دسته بیش از حد طولانی شود ، تغییر شکل برش در زمان پردازش افزایش می یابد و این باعث می شود سطح ماشین کاری صاف و بدون خاک نباشد.

4- دمای محیط و رطوبت دستگاه برش لیزر فلزی عمدتا بر عملکرد سیستم کنترل و موتور رانندگی تأثیر می گذارد. هنگامی که دمای محیط بیش از 40 باشد ، ممکن است سیستم کنترل دارای اشتباه باشد و گشتاور رانندگی موتور ممکن است به مقدار مجاز نرسد.

میخانه زمان : 2019-11-19 18:03:01 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Alex Ren

تلفن: 008613924641951

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)