خانه اخبار

دستگاه برش لیزری برای روشنایی بیشتر فلزات

گواهی
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
شرکت خوب با خدمات خوب و با کیفیت بالا و شهرت بالا. یکی از تامین کنندگان قابل اعتماد ما، کالا در زمان و بسته بندی خوب تحویل داده می شود.

—— دیوید

با تشکر از حمایت و هدایت پایدار لیزر کامل. با کمک و آموزش شما، سهم بازار بیشتری را به دست می آورم.

—— مایکل

شرکت قابل اعتماد با کیفیت خوب و خدمات خوب، بسیار حرفه ای و مفید، ما به زودی مرتبه دوم را قرار خواهیم داد.

—— پیتر

با تشکر از پشتیبانی پایدار رلیزاصر، کیفیت دستگاه لیزر عالی است، ما آن را بسیار دوست دارم، با تشکر از شما.

—— سیمون

بسته بندی خوب، محصول خوبی دریافت کرد

—— مایک

از طریق برقراری ارتباط بسیار خوب تمام مشکلات حل شده، با خریدم راضی هستند. ما در آینده نزدیک همکاری خوبی خواهیم داشت.

—— حسن

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

دستگاه برش لیزری برای روشنایی بیشتر فلزات

دستگاه برش لیزری برای روشنایی بیشتر فلزات

لیزر C با استفاده از M achine برای سنگ معدن R efined M etal L ighting

نورپردازی بخش مهمی از دکوراسیون داخلی است ، نورپردازی خوب می تواند نقش نهایی را ایفا کند. با بهبود سطح زندگی مادی مردم ، تقاضا برای کالاهای خانگی نیز بیشتر و بیشتر می شود. از تقاضای کاربردی ، به تدریج به تقاضای شخصی سازی شخصی متمایل می شود. و فلز ، خود دارای یک بافت منحصر به فرد است ، با الگوی لیزر شخصی سازی شده ، که به نورپردازی تبدیل شده است ، که مورد علاقه مردم بسیار است.

دستگاه برش لیزر در حال حاضر ابزار اصلی پردازش فلز است ، برش لیزر نیز به یک وسیله مهم برای تولید روشنایی فلز شخصی تبدیل شده است. با توجه به تقاضای شخصی مشتری ، طراح نورپردازی ، نورپردازی را طراحی می کند ، مدل ایده آل را روی کاغذ نسخه خطی ترسیم می کند ، برنامه را در دستگاه برش لیزر می نویسد ، پردازش طرح کلی فلز را انجام می دهد و در نهایت نورپردازی فلزی را انجام می دهد. انعطاف پذیری ، سرعت ، یکبار تشکیل دستگاه ، نیاز به باز کردن قالب ، مناسب برای پردازش فولاد ضد زنگ ، روکش آلومینیوم ، برنج و مس و سایر مواد ضد فلز بالا ، می تواند به تولید کنندگان در دستیابی به خلاقیت هنری ، شخصی سازی شخصی و دسته کوچک کمک کند. سفارشی سازی

از مزایای ویژه دستگاه برش لیزر در صنعت پردازش روشنایی فلز می توان به موارد زیر اشاره کرد: فناوری برش لیزری متعلق به پردازش غیر تماسی است ، که از پرتو لیزر با چگالی بالا برای تابش سطح قطعه کار برای تحقق ذوب استفاده می کند و گاز فشار قوی را از بین می برد. سرباره برای انجام عمل برش. کل فرآیند به پردازش کنترل عددی ، بدون تماس و تغییر شکل تعلق دارد. دستگاه برش لیزر کاملاً عاری از محدودیت پیچیدگی الگوی است. دارای سرعت پردازش بسیار سریع ، دقت بالا و صورت انتهایی برش زیبا است. این می تواند مواد اصلی فلز خنک را به الگوهای هنری پردازش کند. با تأثیر نور ، الگوهای فلزی بیشتر تصفیه شده و سطح بالایی دارند.

میخانه زمان : 2020-03-04 22:37:14 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Zoe

تلفن: 008613682329217

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)