خانه اخبار

مزیت استفاده از دستگاه مارک لیزر برای علامت گذاری به تماشای

گواهی
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
کیفیت خوب ماشین برش لیزری صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
شرکت خوب با خدمات خوب و با کیفیت بالا و شهرت بالا. یکی از تامین کنندگان قابل اعتماد ما، کالا در زمان و بسته بندی خوب تحویل داده می شود.

—— دیوید

با تشکر از حمایت و هدایت پایدار لیزر کامل. با کمک و آموزش شما، سهم بازار بیشتری را به دست می آورم.

—— مایکل

شرکت قابل اعتماد با کیفیت خوب و خدمات خوب، بسیار حرفه ای و مفید، ما به زودی مرتبه دوم را قرار خواهیم داد.

—— پیتر

با تشکر از پشتیبانی پایدار رلیزاصر، کیفیت دستگاه لیزر عالی است، ما آن را بسیار دوست دارم، با تشکر از شما.

—— سیمون

بسته بندی خوب، محصول خوبی دریافت کرد

—— مایک

از طریق برقراری ارتباط بسیار خوب تمام مشکلات حل شده، با خریدم راضی هستند. ما در آینده نزدیک همکاری خوبی خواهیم داشت.

—— حسن

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

مزیت استفاده از دستگاه مارک لیزر برای علامت گذاری به تماشای

مزیت استفاده از دستگاه مارک لیزر برای علامت گذاری به تماشای

مزیت استفاده از دستگاه مارک لیزری برای نشانگر ساعت است

ساعتها را می توان در همه جای زندگی مشاهده کرد. ساعتها نه تنها برای دیدن زمان استفاده می شوند بلکه نوعی هویت و برجسته سازی کیفیت ، جمع آوری خرد افراد بی شماری و نمایانگر جذابیت های هنری در بین آنها است. هرچند که وقتی ساعت از روی دست می پوشید ، ظاهر آن غالباً تحت تأثیر قرار می گیرد. با سایش ، خراش و خراش بنابراین ، فن آوری پردازش با دقت بالا و مهارت در فرآیند تولید مورد نیاز است.

فضای فرایند ساعت بسیار محدود است ، که نیاز به هوشیاری و بررسی مداوم ، تعادل و تصمیم گیری دارد. هر فرایند تولید کاملاً پیچیده است و به هماهنگی نزدیک نیاز دارد. توجه به هر جزئیات ، هر خطای جزئی و کمی نقص بر کیفیت کل ساعت تأثیر می گذارد. همانطور که از ضریب تأثیر مستقیم ظاهر ساعت ، علامت گذاری اطلاعات موقعیت بسیار مهمی در فرآیند تولید ساعت دارد ، که بطور مستقیم مربوط به اولین تصور از محصول به مشتری است. در گذشته ، ما از روشهای سنتی پردازش برای پردازش استفاده می کردیم ، نه تنها عملکرد بسیار پیچیده است ، بلکه کیفیت آن نیز دشوار است. فن آوری ارائه شده توسط لیزر تمیز برای نشانه گذاری اطلاعات روی سطح مزایای زیر را دارد:

1. این نه تنها می تواند هزینه تولید ساعت را کاهش دهد بلکه باعث کاهش مصرف مواد نیز می شود. در عین حال ، اثر مارکینگ بسیار نفیس همچنین افزایش ارزش افزوده محصول است و این محصول را در بازار رقابتی تر می کند.

2. مارک دائمی برای بهبود توانایی ضد دروغ false

3. ارزش افزوده ، اثر مارکینگ بسیار نفیس ، همچنین باعث افزایش ارزش افزوده محصول می شود و محصول را در بازار رقابتی تر می کند.

4- دستگاه حفاظت از محیط زیست ، ایمنی ، دستگاه مارک لیزر هیچ ماده شیمیایی مضر برای بدن و محیط زیست انسان ایجاد نمی کند.

5- در فرآیند پردازش ، هیچ گونه تماسی با سطح خارجی ساعت وجود ندارد ، بنابراین هیچ اکستروژن مکانیکی و فشار مکانیکی ایجاد نمی شود. این نقش بسیار مهمی در ساخت ساعت فعلی دارد که می تواند کیفیت پردازش ساعت را تضمین کند.

در فرآیند پردازش ، وسایل فنی سنتی به راحتی در اثر تماس با سطح کالاهای فرآوری شده ، به راحتی می توانند باعث آسیب و اکستروژن سطح مشخص شده شوند ، در نتیجه نقص در سطح مشخص شده ایجاد شده و بر ظاهر کلی ساعت اثر می گذارد. از طرف دیگر دست ، به دلیل اینکه فضای پردازش ساعت نسبتاً کم است و هیچ گونه خطای جزئی در این فرآیند مجاز نیست ، پردازش ساعت مانند کاردستی در بالای انگشت است که به حکاکی ظریف نیاز دارد که استادان به آن توجه زیادی نشان نمی دهند.همچنین دستگاه مارک لیزر سیستم کنترل نرم افزار رایانه را اتخاذ می کند ، می تواند دقیقاً پرتو لیزر ریز را کنترل کند تا برش سریع در سطح ساعت انجام شود. در مقایسه با روش پردازش سنتی ، کیفیت تضمین شده است ، و کارایی و اثر پردازش نیز بسیار بهبود یافته است.

میخانه زمان : 2020-02-27 09:59:25 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Riselaser Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Zoe

تلفن: 008613682329217

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)