همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software laser marking machine ] همخوانی داشتن 108 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل 20 وات 60 کیلوهرتز نشانگر لیزری گوش حیوانات
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر هوشمند 20W 30W برای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی کوچک محصور شده جواهرات نقره طلا
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی |
|---|---|
| منبع لیزر: | JPT (Max، Raycus برای اختیاری) |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD 2/3 |
دستگاه مارک لیزر فیبر 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار بالابر داخلی داخلی
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20w |
|---|---|
| وضعیت: | 100% نو |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه مارک لیزری مینی قابل حمل حداکثر 20 وات 30 وات فلزی فیبر پلاستیکی
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر علامت گذاری |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر فیبر پلاستیکی فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه مارک لیزری RL-P دستگاه مارک پرینتر لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر 20 وات |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک پرینتر لیزری |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
800W 200kHz 7000mm / s دستگاه لیزر UV با صفحه کلید
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
Split Design 30W فیبر لیزر علامت گذاری ماشین رومیزی فیبر لیزر حکاکی
| مدل ماشین: | دستگاه علامت گذاری لیزری 30 وات |
|---|---|
| منبع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 30W |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر Raycus 50w حکاکی لیزری مینی دسکتاپ
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر raycus 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W |
| دمای کار: | 0 ℃ -40 |
دستگاه مارکر لیزری فیبر فلزی فولادی نشانگر حکاکی لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20 وات برای فروش |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus یا JPT |
عملکرد فوکوس خودکار دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل DIY Mini
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر مینی |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |


