همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser soldering welding machine ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
دستگاه جوش لیزری جواهرات 220VAC مینی جوشکار لیزری ساخته شده در CCD
| مدل ماشین: | دستگاه جوش دقیق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه جوش طلا و جواهر |
| قدرت لیزر: | 40 وات 60 وات 80 وات 100 وات 200 وات |
80J 200W YAG دستگاه جوش لیزر جواهرات دستگاه لحیم کاری لیزر
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| نام مدل: | RL-Y200 |
| کاربرد: | جوشکاری جواهرات |
جوشکاری لیزر لیزری فیبر 200W 100J YAG
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری 200W 100J YAG جوشکار لیزر جواهرات |
|---|---|
| صنایع کاربردی: | جواهرات ، 3c ، عینک |
| منبع لیزر: | لیزر 200 وات یاگ |
دستگاه جوش لیزری دستی RAYCUS 1500w برای لحیم کاری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| منبع لیزر: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| طول سیم فیبر: | 10 متر |
تجهیزات جوشکاری لیزر فیبر با دقت بالا 100 وات 110 ولت / 220 ولت برای جواهرات
| نام محصول:: | جوشکار لیزری جواهرات ساز با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ:: | آبی |
| منبع لیزر:: | لیزر YAG |
دستگاه جوش لیزر جواهرات 60 وات دستگاه لیزر جوشکاری YAG 1064nm
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری 60w لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق جواهرات |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه لیزر جوشکاری صفحه نمایش لمسی یکپارچه 60w
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری 60w لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق جواهرات |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
جوشکاری جوشکاری لیزری جی جی AC 220V 3 میلی متر
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری 60w لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق جواهرات |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه لیزر جوشکاری صفحه لمسی یکپارچه گواهی شده با طول موج 1064 نانومتر
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری 60w لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق جواهرات |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
1064nm 60W فیبر لیزر پرتو لیزر جوشکاری با صفحه لمسی
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه:: | 1 سال |


