همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser soldering welding machine ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
تعمیر قاب شیشه ای دستگاه جوش لیزر میکروسکوپ قابل حمل 10X 80W Diamond
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه لحیم کاری جواهرات MINI 1.5kw AC220V با صفحه نمایش دیجیتال
| عملکرد ماشین: | لحیم کاری جواهرات |
|---|---|
| کلید واژه ها: | لحیم کاری جواهرات با لیزر |
| مصرف برق میزبان: | 1.5 کیلووات |
جوشنده ليزري دستي که براي تعمير و نگهداري در محل مناسب است
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
|---|---|
| Small and portable: | Yes |
| Robot welding: | Yes |
Touch Control Jewelry Laser Welding Machine Jewelry Repair Laser Spot Welder
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جواهر جوش لیزری 6J - 10J خنک کننده هوا با منبع لیزر QCW
| عملکرد ماشین: | دستگاه جواهر جوش لیزری |
|---|---|
| کلید واژه ها: | لیزر فیبر QCW |
| نوسان: | ≤1.5٪ |
جوشکار لیزری فیبر دستی جواهرات پالس 0.1 میلی ثانیه برای نقره طلا SS
| طول موج: | 1064 نانومتر |
|---|---|
| سیستم خنک کننده: | خنک کننده آب + خنک کننده هوا |
| منبع پمپ: | چراغ تک |
تجهیزات جوش لیزری قابل حمل 3 میلی متری با نفوذ دو طرفه بدون نگهداری
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
|---|---|
| نفوذ یک طرفه: | 3 میلی متر (فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن)، 2 میلی متر (آلومینیوم)، 1.5 میلی متر (برنج)، 1 |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
دستگاه لیزر جوشکاری نقطه ای جواهرات نقره ای طلای 220 ولت کوچک Y YAG
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید و سیاه |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
150 وات دستگاه سولدر فلز فولاد ضد زنگ ، ليزر اسپيت ويلدر براي طلا و نقره حلقه جواهرات ابزار
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
تجهیزات فیوژن لیزری دستی کوچک و قابل حمل با مصرف کمتر
| Refrigerant refrigeration technology: | Yes |
|---|---|
| Handheld welding: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |


