همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jpt fiber laser 50w ] همخوانی داشتن 32 محصولات.
دستگاه لیزر فیبر لیزری با سرعت بالا 50W با Raycus
| وضعیت: | 100٪ جدید |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار EZCAD |
مینی اندازه فلزی رومیزی فیبر لیزر علامت گذاری ماشین لیزر حکاکی 30w
| نام: | دستگاه اچ لیزر برای فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W |
| طول موج لیزر: | 1064nm |
دستگاه مارک لیزر فیبر Maxphotonics 30 واتی EZCAD نرم افزار 1064 نانومتری برای فلز
| منبع لیزر: | ماکس فوتونیک |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر 30 وات |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 50 وات |
نشانگر لیزری فیبر 50w 100w 1.5mj حکاکی عمیق هوا خنک کننده برای جواهرات فلزی پلاک
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| منطقه علامت گذاری: | 175mm*175mm |
دستگاه حکاکی مارک لیزری فیبر 20 واتی برای فلز آلومینیوم
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 150mm*150mm |
| منبع لیزر: | IPG Raycus Max JPT |
سیستم کنترل کامپیوتری دستگاه حکاکی لیزری دسکتاپ 2 سال گارانتی با CE / ISO
| نام پروتکل: | 2 ساله دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری با CE و ISO را تضمین می کند |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W |
| گواهی: | CE, ISO |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه حکاکی لیزری MINI 20 واتی با منبع لیزر Raycus JPT
| کلمه کلیدی: | دستگاه حکاکی لیزری |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
LCD LCD Handheld Laser Marker JPT دستگاه لیزر برای حکاکی فلز
| مورد: | دستگاه حکاکی لیزری |
|---|---|
| کنترل اصلی: | PC صنعتی ، صفحه نمایش LCD رنگی |
| لیزر ژنراتور: | مولد لیزر فیبر JPT / IPG / Raycus |
دستگاه شستشوی لیزری دستی چرخ دستی قیمت مناسب برای از بین بردن زنگ فلز
| نوع لیزر: | قیمت دستگاه شستشوی لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر MOPA 200w/100w |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |


