همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jpt fiber laser 50w ] همخوانی داشتن 32 محصولات.
حکاکی لیزری فیبر 50w Jpt برای علامت گذاری مواد فلزی غیر فلزی
| تولید - محصول: | حکاکی لیزری |
|---|---|
| برد کنترل: | JCZ |
| پشتیبانی: | Windows xp، 7،8،10 |
لیزر فلزی قابل حمل فیبر لیزری علامت گذاری ماشین لیزر باریک 1064nm طول موج
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w، 100W، 150W، 200W |
| منطقه کاری: | 110 * 110mm، 200 * 200mm، 300 * 300mm اختیاری |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 220 ولت 50 هرتز 50 وات لیفت خودکار و منبع JPT
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 50 واتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W/30W/50W |
| دمای کار: | 0-40 ℃ |
حکاکی لیزری فیبر کوچک 30 واتی 50 واتی Raycus JPT برای فولاد ضد زنگ فلز
| کلید واژه ها: | دستگاه حکاکی فلز |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | نشانگر لیزری فیبر |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus یا JPT |
ماشین علامت گذاری لیزری فیبر 50 وات با منبع Raycus Jpt
| نام محصول: | حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
| منطقه علامت گذاری: | 110 میلی متر × 110 میلی متر (و سایر اختیاری) |
دستگاه مارک لیزر فیبر 1064 نانومتری حکاکی لیزری فیبر 50 وات
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر فیبر 50 وات |
|---|---|
| منطقه حکاکی: | 100 * 100 میلی متر تا 300 * 300 میلی متر |
| منبع لیزر: | JPT (Max، Raycus برای اختیاری) |
منبع نور لیزر فیبر JPT LP E Series 24VAC 30W 50W 1064nm
| نام محصول:: | منبع لیزر فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزر:: | 20/30/40/50 وات |
| حالت کار: | نبض |
دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی کوچک محصور شده جواهرات نقره طلا
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی |
|---|---|
| منبع لیزر: | JPT (Max، Raycus برای اختیاری) |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD 2/3 |
دستگاه مارک لیزر فیبر JPT M7 Mopa 20W Sino Galvo For Metal Color
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار JCZ |
| سرعت علامت گذاری: | 0-7000mm/s |
Sino Galvo Fiber Laser Marking Machine 60W Stainless Steel Software EZCAD
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر رنگی |
|---|---|
| طرح: | دستگاه لیزر قابل حمل |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 60 وات |


