همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser fiber welding machine for metal ] همخوانی داشتن 273 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی قابل حمل برای فیبر 1000 وات 1500 وات 2000 وات
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
| وزن: | 120 کیلوگرم |
دستگاه جوش لیزری فیبر فلزی چیلر آب 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
|---|---|
| انرژی تک پالس: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 |
| طول موج: | 1070 |
مینی قابل حمل 4 در 1 فیبر لیزر جوش ماشین 1500W-3000W برای فولاد ضد زنگ آلومینیوم آهن
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت با ماشین تمیز کردن و برش لیزر 3000 ولت 3 در 1
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه کنترل لیزر فیبر 5000Hz 1080nm 3.5kW فیبر
| توان خروجی: | 1000W |
|---|---|
| مصرف برق: | 3.5KW |
| فرکانس: | 1000.0 ~ 5000.0 هرتز |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی سر لیزر قابل تنظیم برای جوشکاری دقیق و فشرده
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
دستگاه جوش لیزری فیبر دستی با یک سال گارانتی قیمت رقابتی و منبع لیزر Raycus MAX IPG
| توان خروجی: | 800w-2000w |
|---|---|
| طول موج: | 1080+5 نانومتر |
| وزن: | 90 |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
دستگاه برش لیزر فیبر لیزری، 100 وات قابل حمل لیزر تمیز کننده فلزی
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم / لیزر تمیز کردن تجهیزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000W دستگاه جوش لیزر خنک کننده آب
| نام محصول: | جوشکار فیبر جوشکار لیزری دستی 1000W برای فلز |
|---|---|
| نام تجاری: | ریزلر |
| اصلی: | شنژن |


