همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser fiber welding machine for metal ] همخوانی داشتن 273 محصولات.
دستگاه پاک کننده لیزر پاک کننده دستی 1000W فیبر لیزر
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| محل منبع: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر: | 1000W |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات YAG 80W 120W 200W آلودگی رایگان
| نام محصول: | جوشکار لیزری فیبر |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | کارکرد آسان |
| طریقه استفاده: | جوشکاری جواهرات |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 1000 ولت 1500 ولت 2000 ولت 3000 ولت
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
ماشین تمیز کننده لیزری قابل حمل 100 ولت 50 ولت برای حذف رنگ زنگ فلزی تک فاز AC 220V
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده قابل حمل برای زنگ زدگی 100w 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه برش لیزری فیبر CO2 مینی 3d برای چوب کریستال کارت اعتباری
| منطقه برش: | 500mm*300mm |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | چرم، کاغذ، پلاستیک، لاستیک، چوب |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا + خنک کننده آبی |
40W مینی کوچک میز کار طلا جواهرات قطعه جواهرات حلقه های فیبر لیزر نقطه جوشگر جوشگر دستگاه
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
800w 1200w 1800w ماشین جوش لیزری دستی قابل حمل برای فولاد و فلز ضد زنگ
| توان خروجی: | 800 وات، 1200 وات، 1800 وات |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت جوشکاری: | نبض، پیوسته |
ماشین جوشکاری لیزری دستی 300W/600W با صفحه نمایش لمسی 5 اینچی و قطر نقطه کانونی 0.5mm
| توان خروجی: | ۳۰۰ ولت/۶۰۰ ولت |
|---|---|
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
چمدان نوع 50w دستگاه حذف زنگ زدگی با لیزر فیبر Pulsed کاملاً محصور شده است
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه حذف اکسید لیزر لیزر قابل حمل 100 وات 1064nm لیزر قابل حمل
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |


