همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser spot welder for gold ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
دستگاه لیزر جوشکاری نقطه ای جواهرات نقره ای طلای 220 ولت کوچک Y YAG
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید و سیاه |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
جوش زننده جواهرات مینی صفحه نمایش 200 وات HD با میکروسکوپ 10 برابر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر کوچک |
|---|---|
| منبع لیزر: | YAG 200W |
| دامنه عرض پالس: | 1 ~ 20 میلی ثانیه |
دستگاه جوش جواهرات لیزری 90 ژول جوشکار نقطه جوش
| نام محصول: | جوشکاری با پرتو لیزر |
|---|---|
| محدوده اندازه نقطه: | -3 میلی متر ~ 3 میلی متر |
| دامنه عرض پالس: | 1 ~ 20 میلی ثانیه |
کنترل لمسی لیزری YAG با دقت بالا 60 واتی مینی نقطه جوش 40J 1064 نانومتری
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| استفاده: | جوشکاری فلزات |
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی YAG 40W برای تعمیر شیشه نقره ای طلایی
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | YAG |
| وزن: | 13.5 کیلوگرم |
جواهرات فلزی و حلقه های طلا
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
دسکتاپ 80w YAG لیزری قابل حمل جوهر آلات جوهری لیزر جوشکاری ماشین برای طلا و نقره فلز
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
تجهیزات جوشکاری لیزر 200W YAG جوشکاری لیزر جواهرات برای نقره طلا
| نام محصول: | جوشکار نقطه ای لیزری جواهرات با قدرت بالا |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی / سفید |
| منبع لیزر: | لیزر YAG |
جوشکار لیزر طلای نقره ای طلای نقره ای قابل حمل 1064nm
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری نقطه ای قابل محافظت برای جوشکار آلومینیوم طلای نقره ای نزدیک من |
|---|---|
| ولتاژ: | 110 ولت / 220 ولت و سایر موارد اختیاری |
| گواهی: | CE |
دستگاه جوشکاری لیزر نقطه ای صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش CCD صفحه نمایش لمسی 80W 1 سال گارانتی
| نام محصول:: | جوشکاری دستگاه جوشکاری نقطه ای لیزر برای تعمیر طلا ، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |


