همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser spot welder for gold ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
150 وات دستگاه سولدر فلز فولاد ضد زنگ ، ليزر اسپيت ويلدر براي طلا و نقره حلقه جواهرات ابزار
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
جوشکار نقطه ای جواهرات CCD 90J رومیزی 200 واتی برای عینک طلایی فلزی
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 200 وات |
| قطر نقطه کانونی: | 0.3-2 میلی متر |
Touch Control Jewelry Laser Welding Machine Jewelry Repair Laser Spot Welder
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دسکتاپ YAG لیزر نقطه جوش CCD + 10X موقعیت میکروسکوپ برای جواهرات نقره و طلا
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
طلا نقره پلاتین جواهرات لیزر جوش ماشین 150W YAG دسکتاپ مینی لیزر نقطه جوش سازنده
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
40W مینی کوچک میز کار طلا جواهرات قطعه جواهرات حلقه های فیبر لیزر نقطه جوشگر جوشگر دستگاه
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
150w لیزر جواهرات نقطه جوش دهنده دسکتاپ جوش دهنده جوش دهنده ماشین برای زنجیره کوچک نقره طلا جواهرات پلاتین
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
جوشکاری 10 میلی ثانیه دستگاه جوشکاری مینی لکه جوش قابل حمل 60 وات 100 وات
| نام محصول: | جوشکاری نقطه ای YAG 60W 100W با اندازه کوچک قابل محافظت |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
100W 50J دستگاه جوش لیزری رومیزی جواهرات 240 ولت نقطه جوش
| نام محصول: | جوش نقطه ای لیزری |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| با: | CCD و میکروسکوپ |


