همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ maintenance free portable laser welding equipment ] همخوانی داشتن 41 محصولات.
تعمیر قاب شیشه ای دستگاه جوش لیزر میکروسکوپ قابل حمل 10X 80W Diamond
| نام محصول:: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه برش لیزر فیبر لیزری، 100 وات قابل حمل لیزر تمیز کننده فلزی
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم / لیزر تمیز کردن تجهیزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
دسکتاپ 80w YAG لیزری قابل حمل جوهر آلات جوهری لیزر جوشکاری ماشین برای طلا و نقره فلز
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه جوش لیزری جواهرات قابل حمل 80w با طراحی ارگونومیک
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 ~ 10 میلی ثانیه |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت 3 در 1 قطعات تجهیزات لیزر 2000 ولت 3000 ولت
| وزن (کیلوگرم): | 140 |
|---|---|
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوش لیزر دستی با موتور سرو قابل تنظیم 100 * 45 * 68cm اندازه ماشین
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
دستگاه جوشکاری لیزری کوچک با عمق جوشکاری 3 میلی متر و اندازه 100 × 45 × 68 سانتی متر
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000W دستگاه جوش لیزر خنک کننده آب
| نام محصول: | جوشکار فیبر جوشکار لیزری دستی 1000W برای فلز |
|---|---|
| نام تجاری: | ریزلر |
| اصلی: | شنژن |


