همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ maintenance free portable laser welding equipment ] همخوانی داشتن 41 محصولات.
دستگاه برش لیزری دستی خانگی منبع الکتریکی IPG برای حذف زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
کوله پشتی لیزر زدودن دستگاه 50W لیزر تمیز کردن تجهیزات بدون آلودگی
| نام محصول: | 50W ماشین تمیز کردن لیزر کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
لیزر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | پاک کننده لیزری فیبر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
حالت خروجی لیزر ماشین فیوژن لیزری انعطاف پذیر با خروجی فیبر نوری
| نام محصول: | دستگاه جوش لیزری دستی دستگاه جوش لیزری 1000/1500/2000 وات با هوا خنک کننده نقطه ای |
|---|---|
| عملکرد کنترل: | عملکرد کنترل آسان برای استفاده |
| نفوذ یک طرفه: | 3 میلی متر (فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن)، 2 میلی متر (آلومینیوم)، 1.5 میلی متر (برنج)، 1 |
دسکتاپ YAG لیزر نقطه جوش CCD + 10X موقعیت میکروسکوپ برای جواهرات نقره و طلا
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
طلا و نقره جواهرات مینی نقطه لیزر جوشکاری ماشین جوشکاری میکرو برای تعمیر حلقه ساعت
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی لیزری 1000 واتی قابل حمل با طول موج 1064 نانومتر
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سبک خنک کننده: | خنک کننده چیلر آبی داخلی |
3 در 1 ليزر جوشكاري با برش كننده پاك كننده، ليزر دستي فايبر جوشكاري براي فلز
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
پاک کننده لیزری پالس پالس با دقت بالا رنگ روغن زدود زنگ فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | 538*411*685mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
5MJ لیزر با کیفیت بالا دستگاه تمیز کردن ماشین دقیق موقعیت برای حذف نقاشی عمیق
| نام محصول: | سیستم پاک کردن لیزر فیبر 5 مگاوات با انرژی 200 وات Q-switched برای حذف نقاشی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |


