همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
فلز ورق / لوله های صنعتی ماشین برش لیزری دو موتور بالا پایان CNC سیستم
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر صنعتی فیبر |
|---|---|
| لیزر فیبر: | 1000 وات / 2000 وات / 3000 وات |
| منطقه کاری: | 4000 * 2000 میلی متر |
دستگاه خنک کننده با دستگاه لیزر با سرعت بالا دو موتور با خنک کننده 1 سال ضمانت
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر صنعتی فیبر |
|---|---|
| لیزر فیبر: | 1000W / 2000w / 3000w |
| منطقه کاری: | 4000 * 2000 میلی متر |
دستگاه برش لیزری برش برش فلزي، برش لیزری برش فلز Z CNC
| نام محصول: | برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000w-3000W |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر نوری با منبع لیزر فیبر 20W Maxphotonics
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین آلات برش لیزری صنعتی طراحی فشرده ماشین برش سرعت بالا 380V
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | قطر 20-200 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
ورق فلز دستگاه برش لیزری صنعتی 3000W سیستم محافظت از محفظه
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
| کاربرد: | مواد قابل استفاده |
برش لیزری فیبر کربن فولاد Cnc سرعت برش سرعت صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | فیبر برش لیزر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w، 800w، 1000w |
ماشین علامت گذاری ماشین لیزری فیبر 20W برای علامت گذاری فلز و پلاستیک
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری ماشین لیزری فیبر 20W برای علامت گذاری فلز و پلاستیک |
|---|---|
| قدرت: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر سریع فیبر لیزری علامت گذاری برای پلاستیک، سنگ، فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دقت بالا 20W لیزر فیبر اچینگ ماشین، دستگاه حکاکی فلزات جمع و جور
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


