همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
سرعت بالا ورق فلز CNC برش ماشین ثابت Z محور خودکار ردیابی
| نام محصول: | ورق و لوله برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w / 800w / 1000w |
دستگاه برش حکاکی لیزری با دقت بالا برای ضخامت ورق و لوله 5 میلی متر
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500 وات ، 800 وات |
دستگاه برش لیزری کاملا محصور، برش لیزری کوچک 380V
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری لوله و لوله کاملاً محصور شده |
|---|---|
| لیزر فیبر: | 1000W |
| منطقه کاری: | 请求被中止: 操作超时。 |
800W فیبر لیزری برش ماشین با دقت بالا با میز کار ثابت
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 800W |
CNC فیبر لیزری لوله برش ماشین 1000w با سیستم کنترل Cypcc
| نام محصول: | 3015 لیزر برش لیزری فیبر فلزی با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500W-4000W |
ماشین برش لوله لیزر فیبر 2000w آب خنک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سرعت برش: | 1-60 متر در دقیقه |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
منبع قدرت فیبر لیزری 500 وات، منبع نور فیبر نوری، خنک کننده آب
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500W |
منبع تک لیزر فیبر لیزری 500w - 1000w ورق برش فلز با عملکرد بالا
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w-1000w |
ماشین آلات لیزر برش لیزری قرمز Cnc Positioning ساده عملیات
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500w ، 800w ، 1000w |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |


