همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ online support fiber laser welding machine ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
دستگاه جوش لیزری فیبر لیزری قابل حمل 1500W 3 در 1 2000W / 3000W برای کارخانه تولید
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
|---|---|
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 800 وات با خنک کننده هوا با گارانتی 1 سال و طول موج 1080+5 نانومتر
| توان خروجی: | 800W |
|---|---|
| طول موج: | 1080+5 نانومتر |
| وزن: | 90 |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
دستگاه جوش لیزری فیبر فلزی چیلر آب 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
|---|---|
| انرژی تک پالس: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 |
| طول موج: | 1070 |
دستگاه جوشکاری لیزر فیبر 1500W 2000W 3000W دستی با جوشکاری لیزر قابل حمل با کیفیت خوب برای برش
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| طول فیبر: | 10 متر |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
3000W ليزر ولدر فولاد فولادي دستي ليزر فايبر ويلدر ماشين براي ويلدر فلز
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه جوش لیزری دستی 3 در 1 1500 وات
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش مداوم |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری دستی |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش لیزری |
دستگاه جوشکاری لیزری برای طلا 1064nm YAG لیزر زبان عملیاتی کره ای
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
دستگاه جوش ليزري نقطه اي 150w جواهرات ليزري جوش ماشين جوش
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |


