همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ online support fiber laser welding machine ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
3 در 1 ليزر دستي جوش برش ماشین تمیز کردن 1500w 2000w 3000w برای فلز فولاد کربن فولاد ضد زنگ
| قدرت ماشین: | 1.5 کیلو وات / 2 کیلو وات / 3 کیلو وات |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
3 در 1 ليزر جوشكاري با برش كننده پاك كننده، ليزر دستي فايبر جوشكاري براي فلز
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
جوشکاری لیزر لیزری فیبر 200W 100J YAG
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری 200W 100J YAG جوشکار لیزر جواهرات |
|---|---|
| صنایع کاربردی: | جواهرات ، 3c ، عینک |
| منبع لیزر: | لیزر 200 وات یاگ |
دستگاه جوش لیزری نقطه ای لیزری ساعت جواهرات دندانی Riselaser
| تامین منابع لیزری: | لیزر یاگ 200 واتی |
|---|---|
| کاربرد دستگاه: | تولید یا تعمیر ساعت جواهر |
| هدف گیری و موقعیت یابی: | میکروسکوپ + سیستم دوربین CCD |
2000w 2kw لیزر Reci منبع لیزر دستی تمیز کردن جوش لیزری
| کلمه کلیدی: | منبع لیزر 2000w |
|---|---|
| میانگین توان خروجی (W): | 2000 |
| حالت عملیاتی: | CW/Modulate |
1.5 کیلو وات 2 کیلو وات 3 کیلووات مینی جوشکار لیزری فلزی دستی برای فولاد ضد زنگ
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 3000 وات |
|---|---|
| استفاده: | جوشکار لیزری فلزات ضد زنگ |
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
1500W 2000W 3000w دستگاه جوش لیزر دستی برای فلز 3in1 جوشگرهای لیزر دستی
| قدرت ماشین: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
چمدان نوع 50w دستگاه حذف زنگ زدگی با لیزر فیبر Pulsed کاملاً محصور شده است
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
150 وات دستگاه سولدر فلز فولاد ضد زنگ ، ليزر اسپيت ويلدر براي طلا و نقره حلقه جواهرات ابزار
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
تمیز کردن برش جوشکاری جوشکاری لیزری فیبر 1080 نانومتری 3 در 1
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 160 |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر 1080 نانومتری |


