همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld laser welding machine ] همخوانی داشتن 107 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی فولاد آلیاژ با سیستم عامل قابل ارتقاء عملکرد ساده
| Laser welding: | Yes |
|---|---|
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
دستگاه جوش لیزری مینی دستی 2000 وات جوشکار لیزری قابل حمل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری مینی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سر تمیز کردن: | Qilin / WSX / و غیره |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه جوش لیزری دستی RAYCUS 1500w برای لحیم کاری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| منبع لیزر: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| طول سیم فیبر: | 10 متر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات برای آلومینیوم فولاد ضد زنگ
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری مینی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سر تمیز کردن: | Qilin / WSX / و غیره |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی چند موقعیت 1500w 2000w 3000w در کولر آب ساخته شده
| کلمات کلیدی: | لیزر جوشکار قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| منبع لیزر: | حداکثر/RECI |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 1000 وات 1500 وات با فیدر سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزر دستی 15 کیلوگرمی با راندمان تبدیل 50% و ولتاژ 220 ولت و فرکانس 50 هرتز
| توان خروجی: | 1200W |
|---|---|
| قدرت اوج: | 1200W |
| پایداری نیرو: | ± 2 (2 ساعت) |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 35 کیلوگرم 3 در 1 کوچک برای جوش فلز
| کلید واژه ها: | لیزر دستگاه جوش |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری فلزات |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزر دستی سبک لحیم کاری دستگاه لیزر طلا
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110 ولت / 220 ولت اختیاری |
| گواهی: | CE |


