همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld laser welding machine ] همخوانی داشتن 107 محصولات.
MINI 1500W 2000W 3000W دستگاه جوش لیزری دستی و قابل حمل فیبر لیزر
| کلمات کلیدی: | خرید دستگاه جوش لیزری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکار لیزری |
| ظرفیت مخزن آب: | لیزر فیبر CW |
مینی قابل حمل 4 در 1 فیبر لیزر جوش ماشین 1500W-3000W برای فولاد ضد زنگ آلومینیوم آهن
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
دستگاه جوش لیزری فیبر لیزری قابل حمل فولاد ضد زنگ 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1500W 2000W ماشین جوشکاری لیزر فیبر دستی برای جوشکاری فلز
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوشکاری لیزری چند منظوره قابل حمل 3 در 1 جوشکاری / تمیز کننده / برش دهنده لیزر
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
سیستم جوش لیزری دستی با خروجی نور مداوم و خنک کننده خنک کننده
| Fewer consumables: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
ماشین جوش لیزری فیبر دستی فشرده و قابل حمل قطر نقطه کانونی 0.5mm
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
دستگاه جوش لیزری دستی 3 در 1 1500 وات دستگاه جوش دستی
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری دستی |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
3 دستگاه در یک دستگاه جوش لیزر آلومینیومی
| کلمات کلیدی: | ماشین جوش لیزر آلومینیوم |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | سر لیزر |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |


