همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable laser marking machine for metal ] همخوانی داشتن 158 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری 20 وات دستی که دارای علامت گذاری فیبر با Jpt Mopa است
| نام محصول: | چاپگر لیزر فیبر الیزر با رایکوس برای پلاک |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 10W 20W 30W 50W |
| مواد کاربردی: | فلزی و بیشتر غیر فلزی |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
دستگاه حکاکی لیزری محور روتاری Yag، 51KG نشانگر لیزری کوچک دستی
| نام محصول: | مینی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20w
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
سیستم های علامت گذاری صنعتی لیزری فشرده 30w برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | ماشین آلات حکاکی لیزر عددی فیبر صنعتی برای استفاده از صنعت |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا دستگاه جوش لیزری آلومینیومی 1.5 کیلو وات
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری آلومینیوم |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | خنک کننده هوا |
| ولتاژ کاری: | 220 ولت ± 10٪، 50/60 هرتز |
دسکتاپ 80w YAG لیزری قابل حمل جوهر آلات جوهری لیزر جوشکاری ماشین برای طلا و نقره فلز
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه جوش لیزری جواهرات قابل حمل 80w با طراحی ارگونومیک
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 ~ 10 میلی ثانیه |
دستگاه جوش لیزری دستی 180 کیلوگرم برای کاربردهای جوش مستمر
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Multifunctional 1000W 3 در 1 فايبر ليزر دستي جوش پاکسازي برش ماشين فلز ليزر جوش ماشين
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |


