همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable laser marking machine for metal ] همخوانی داشتن 158 محصولات.
70*70 میلی متر/100*100 میلی متر 0.01 میلی متر ماشین لیزر قابل حمل برای نشان دادن صفحه شماره خودرو ماشین حکاکی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر فولاد ضد زنگ UV EZCAD قابل حمل برای فلز
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه مارک لیزر فیبر Maxphotonics 30 واتی EZCAD نرم افزار 1064 نانومتری برای فلز
| منبع لیزر: | ماکس فوتونیک |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر 30 وات |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 50 وات |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر دستی مینی برای کد متفرق فلزی شماره Sn
| نام محصول: | لیزر مینی قابل حمل |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | MAXCAD |
| منبع لیزر: | ماکس یا ریکوس |
800W 200kHz 7000mm / s دستگاه لیزر UV با صفحه کلید
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه حکاکی فلزی قابل حمل 20 واتی لیزر فیبر
| استفاده اصلی: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| لیزر: | حداکثر 20 وات |
| پرتو M22: | ≤1.4 |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر قابل حمل 20 وات برای آلومینیوم برنجی از جنس استنلس استیل
| اندازه نقطه در کانون توجه است: | 0.15 میلی متر |
|---|---|
| دامنه علامت گذاری: | 110x110 ~ 300x300 |
| سرعت نشانگر: | ≤15000 میلی متر در ثانیه |
دستگاه علامت گذاری لیزری میز کار بزرگ 30 واتی برای فلزات
| قدرت: | 30 وات 50 وات 100 وات (اختیاری) |
|---|---|
| منطقه کار: | 150*150 میلی متر (اختیاری) |
| سرعت علامت گذاری: | <7000mm/s |
دستگاه علامت گذاری لیزری CO2 برای چوب و مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
ماشین آلات علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل کوچک برای تعمیر و نگهداری آسان فلز
| نام محصول: | ماشین آلات علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل کوچک برای تعمیر و نگهداری آسان فلز |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


