همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable laser marking machine for metal ] همخوانی داشتن 158 محصولات.
20W 30W نوع دستگاه فیبر لیزری علامت گذاری برای مارک فلز
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر قابل حمل 20w 30w برای ماشین های علامت گذاری برای فلز / پلاستیک، 110 * 110mm اندازه
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
برچسب برچسب سگ برچسب 20W 30W قابل حمل لیزر علامت گذاری ماشین با مواد فلزی و پلاستیک
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
علامت گذاری ماشین لیزری فلز دستی برای فلز، قدرت 20W / 30W لیزری
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 60W خنک کننده هوا فلز Mopa Gold
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 60W |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 6KG 1064nm عملکرد ساده بی سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه علامت گذاری لیزری قابل حمل |
|---|---|
| طول موج لیزر: | 1064 ± 5 نانومتر |
| منبع لیزر: | حداکثر 20 وات |
دستگاه مارک لیزری مینی قابل حمل حداکثر 20 وات 30 وات فلزی فیبر پلاستیکی
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر علامت گذاری |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر فیبر پلاستیکی فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 220 ولت 30 وات قابل حمل برای جواهرات
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزری Co2 80KHz با گالوانومتر با سرعت بالا
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 30 وات / 60 وات |
| منطقه مارکینگ: | 110 میلی متر * 110 میلی متر یا دیگران |
20w 30w 50w Precision Fiber Laser Marking Machine for Metal
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


