همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه برش لیزری فیبر CNC کامل 1000W 1080nm طول موج لیزر 380V
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری کامل محصور ، دستگاه برش فلز 1000 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| طول موج لیزر: | 1080nm |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای علامت گذاری قالب
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر سریع فیبر لیزری علامت گذاری برای پلاستیک، سنگ، فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
خنک کننده هوا 800W 1200W 1500W 2000W دستگاه جوش لیزر فیبر قابل حمل برای فولاد ضد زنگ
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری مجتمع نوع دستی مصرف کم انرژی
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
تجهیزات برش لیزری 1080 نانومتری ، دستگاه برش لیزری Cnc صنعتی بسته کامل
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر جدول کاملاً محصور شده |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| طول موج لیزر: | 1080nm |
دستگاه برش لیزری Middle Power 1500W با درایو سرو موتور برای فولاد ضد زنگ
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
| قدرت لیزر: | 1500W |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری برای خنک کردن آب 1500 وات فلز در ورق طلا نقره
| مواد قابل اجرا: | اکریلیک، شیشه، چرم، ام دی اف، فلز، کاغذ، پلاستیک، پلکسی گلکس، تخته سه لا، لاستیک، سنگ، چوب |
|---|---|
| منطقه برش: | 1300*900 میلی متر |
| فرمت گرافیکی پشتیبانی می شود: | AI، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT |
دستگاه برش لیزری پایدار فیبر، دستگاه برش لیزری فولادی با عملکرد بالا
| نام محصول: | برش لیزری ورق فلزی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000w 1500w |
| طول موج لیزر: | 1080nm |
ماشین جوشکاری لیزری فیبر لیزری 4 محور 1000W 1500W 2000W برای جوشکاری دقیق گوشه
| نام محصول: | 4 محور بازوی ربات صنعتی |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| سکته بازو: | 560 میلی متر |


