همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه جوش لیزری فیبر خنک کننده هوا 1500W 2000W 3000W برای جوش آلومینیوم فلزی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
قطعات یدکی دستگاه لیزر پرسیتک فیبر برش سر پرقدرت 4000w 6000w
| نام تجاری: | پرسیتک |
|---|---|
| طول موج لیزر: | 1030 … 1090 نانومتر |
| Max. حداکثر laser power قدرت لیزر: | 6 کیلو وات 4 کیلو وات 3 کیلو وات 2 کیلو وات 1500 وات |
فیبر لیزری دستگاه برش لوله با دقت بالا و سرعت برش
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر با دقت بالا |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000w - 4000W |
دستگاه برش لیزری سرو موتور فیبر لیزری بدون آسیب با سیستم خنک کننده آب
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500 وات ، 800 وات |
ورق فلز ورق برش لیزری کوچک، دستگاه برش لیزری کوچک 60m / min
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 500 وات / 800 وات |
| منطقه کاری: | 500 * 500 میلی متر |
حکاکی برش لیزری 50-60 هرتز Cnc ، دستگاه برش لیزری CNC ورق فلز 1000 وات
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر Maxphotonics 1000W دستگاه حکاکی لیزری 1500mmx3000mm برای عینک آفتابی |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500W |
راهنمای خطی Drive Cnc Laser Pipe Cutting Machine برای مس / تیتانیوم
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر لوله |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000W |
CNC کنترل فیبر لیزری برش لوله، فیبر نوری نقره ای لیزری برش
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| کاربرد: | برش لوله |
| ضخامت برش: | 0-25 میلی متر |
راهنمای خطی درایو Cnc لیزر برش لوله 1000W برای مس / تیتانیوم
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر لوله |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000W |
سیستم خنک کننده لیزر برش مجتمع سیستم خنک کننده آب با سیستم کنترل Cypcut
| نام محصول: | لوله و دستگاه برش لیزر الیاف ورق فلز |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500 وات ، 800 وات ، 1000 وات |


