همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه جوشکاری لیزر فیبر 1500W 2000W 3000W دستی با جوشکاری لیزر قابل حمل با کیفیت خوب برای برش
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| طول فیبر: | 10 متر |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
800W فیبر لیزری برش ماشین با دقت بالا با میز کار ثابت
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 800W |
سرعت بالا ورق فلز CNC برش ماشین ثابت Z محور خودکار ردیابی
| نام محصول: | ورق و لوله برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w / 800w / 1000w |
دستگاه برش حکاکی لیزری با دقت بالا برای ضخامت ورق و لوله 5 میلی متر
| نام محصول: | صفحه و لوله دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500 وات ، 800 وات |
دستگاه برش لیزری کاملا محصور، برش لیزری کوچک 380V
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری لوله و لوله کاملاً محصور شده |
|---|---|
| لیزر فیبر: | 1000W |
| منطقه کاری: | 请求被中止: 操作超时。 |
380V / 50Hz دستگاه برش لیزری فولاد، فیبر نوری فیبر نوری لیزر برش
| نام محصول: | فیبر برش لیزر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500-1000w |
دستگاه لیزر برش CNC / لیزر فیبر نوری 380V / 50Hz
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500-1000w |
دستگاه برش لیزری دستگاه برش لیزری 3000 * 1500 میلیمتر خنک کننده آب
| نام محصولات: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| کاربرد لیزر: | برش لیزری |
دستگاه قابل تنظیم لیزر برش فلز CNC با سرعت قابل تنظیم با صرفه جویی در انرژی جدید
| شماره مدل: | RL-T3015-1000 |
|---|---|
| نام محصول: | 1000W دستگاه برش لیزری لوله / فیبر فلزی با تغذیه خودکار |
| وضعیت: | جدید |
برش لیزری برش لیزری صنعتی فیبر فلزی 1000 وات USA برش Lasermech
| شماره مدل: | RL-PT3015-1000 |
|---|---|
| نام: | دستگاه برش لیزر فیبر |
| وضعیت: | جدید |


