همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه برش لیزر لوله های فلزی گرد و غبار ، دستگاه برش لیزر ایمن
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر برای لوله های فلزی |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000W |
ماشین برش لیزری 1000w 1500w برای فولاد خفیف، سرعت 45m / Min برش
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000w 1500w |
| طول موج لیزر: | 1080nm |
لوله / لوله CNC لیزر برش تجهیزات IPG منبع دقیق موقعیت دقیق
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری کاملا لوله بسته و لوله فیبر |
|---|---|
| نام دیگر: | ماشین برش ورق فلز 1000 وات |
| منطقه کاری: | 3000 * 1500mm |
تجهیزات برش لیزری فلزی / لوله ای سیستم CNC پیشرانه دو موتوره بالا
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر صنعتی فیبر |
|---|---|
| لیزر فیبر: | 1000W / 2000w / 3000w |
| منطقه کاری: | 4000 * 2000 میلی متر |
فیبر لیزری لوله برش ماشین برای فولاد خفیف / فولاد ضد زنگ، اندازه 3000 * 1500mm
| نام محصولات: | دستگاه برش لیزری فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| برنامه لیزر: | برش لیزری |
ابزارهای برش لیزری برش لیزری و حکاکی چرخ دنده چرخ دنده
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه برش لیزری 2KW Cnc فیبر، برش لیزری و ماشینکاری با میز تبادل
| نوع لیزر: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه برش لیزری فایبر گلاس باز، دستگاه برش لیزری CNC
| نام محصول: | برش لیزری الیاف نوع استاندارد با دقت بالا 3015 |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500-1000w |
دستگاه برش فلز لیزر فیبری باز ، برش حکاکی لیزری Cnc 380V
| نام محصول: | برش لیزری الیاف نوع استاندارد با دقت بالا 1530 |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500-1000w |
لیزر هوشمند فیبر لیزری صاف انتقال صافی سخت
| نام محصول: | برش لیزری فیبر فلزی کاملاً پوشیده با میز تبادل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات - 6000 وات |
| طول موج لیزر: | 1080nm |


