همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه لیزر برش فلز AC 380V Cnc 2000W / 3000W با سیستم کنترل Cypcut
| مدل: | RL-3015-2000 |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 2000W |
| منبع لیزر: | حداکثر / ریکوس / IPG |
ماشین برش لوله لیزر فیبر 2000w آب خنک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سرعت برش: | 1-60 متر در دقیقه |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه برش لوله لیزر فیبر سرعت برش بالا برای پردازش صنعت
| نام محصول: | 3015 برش لیزری فیبر و صفحات فلزی دو درایو برای پردازش صنعت |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500W / 800W / 1000W |
دستگاه لیزر اسکن لیزر قطعات دیافراگم ورودی 10 میلیمتر برای علامت دقت
| نام محصول: | اسکن 1064 نان |
|---|---|
| نوع لیزر: | 1064nm |
| کاربرد: | فیبر لیزر مارک ماشین |
دستگاه برش لیزری برش جوشکاری با قدرت خروجی بالا با سیستم حذف گرد و غبار
| منطقه برش: | 1500 * 3000 میلی متر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
| قدرت لیزری: | 1000W |
منبع تک لیزر فیبر لیزری 500w - 1000w ورق برش فلز با عملکرد بالا
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w-1000w |
دستگاه علامت گذاری لیزر 1064nm UV 3w 5w ISO Ce
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
دستگاه علامت گذاری لیزری حکاکی فیبر CCD 1064 نانومتری برای فولاد ضد زنگ فلزی
| کاربرد: | حکاکی لیزری |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| مواد قابل اجرا: | فلز، پلاستیک |
دستگاه جوش لیزری دستی IPG GW 100mm Wobble 220VAC With Cleaning
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | تمیز کردن لیزر |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر GW CW |
دستگاه برش فلز لیزر IPG سه فاز 380 ولت برای هوافضا هوایی
| منطقه برش: | 24000 × 4000 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر سرعت موقعیت (XY ترکیبی): | 60 متر در دقیقه |
| حداکثر سرعت موقعیت (تک محور): | 40 متر در دقیقه (عمودی) , 50 متر در دقیقه (افقی) |


