همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ precision fiber laser cutting machine ] همخوانی داشتن 229 محصولات.
دستگاه برش لیزری Cnc کامل، دستگاه برش لیزری Cnc
| نام محصول: | ورق فلز برش لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 1000w 1500w |
| طول موج لیزر: | 1080 نانومتر |
دستگاه برش لیزری فیبر CO2 مینی 3d برای چوب کریستال کارت اعتباری
| منطقه برش: | 500mm*300mm |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | چرم، کاغذ، پلاستیک، لاستیک، چوب |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا + خنک کننده آبی |
دستگاه مارک لیزری فیبر حکاکی رومیزی 30 وات 50 واتی جواهرات فلزی
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| منطقه علامت گذاری: | 100mm*100mm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر محصور 20 وات منبع لیزر JPT Raycus
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| وزن: | 42 کیلوگرم |
| اجزای اصلی: | منبع لیزر |
دستگاه جوش لیزر فیبر اتوماتیک با جوش ربات صنعتی 6 محوره
| تعداد محورها: | 6 محور |
|---|---|
| ظرفیت ترابری: | 10 کیلو گرم |
| وزن ربات: | 172 کیلوگرم |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت با ماشین تمیز کردن و برش لیزر 3000 ولت 3 در 1
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه لیزر لیزری قابل حمل برای کدگذاری فلزات صنعتی کوچک
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی 20W 30W 50W ماشین نقاشی لیزر کوچک قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه کنترل لیزر فیبر 5000Hz 1080nm 3.5kW فیبر
| توان خروجی: | 1000W |
|---|---|
| مصرف برق: | 3.5KW |
| فرکانس: | 1000.0 ~ 5000.0 هرتز |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت 3 در 1 قطعات تجهیزات لیزر 2000 ولت 3000 ولت
| وزن (کیلوگرم): | 140 |
|---|---|
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |


