همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ raycus metal laser cleaning machine ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
1500w 2000w 3000w ولدر لیزر دستی قابل حمل برای آلومینیوم
| نام: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| عملکرد: | جوشکاری لیزری برای فلزات |
| تابع اختیاری: | تمیز کردن / برش |
دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر لیزر Raycus IPG 100W با سرعت بالا 6000mm / s
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG100W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
6000W Raycus منبع لیزر برای 2kw 3kw 6kw فلز فیبر لیزر برش ماشین برش ماشین لوازم جانبی
| نوع قطعات یدکی: | قطعات تجهیزات لیزر |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| نوع: | منبع لیزر Raycus |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری برای خنک کردن آب 1500 وات فلز در ورق طلا نقره
| مواد قابل اجرا: | اکریلیک، شیشه، چرم، ام دی اف، فلز، کاغذ، پلاستیک، پلکسی گلکس، تخته سه لا، لاستیک، سنگ، چوب |
|---|---|
| منطقه برش: | 1300*900 میلی متر |
| فرمت گرافیکی پشتیبانی می شود: | AI، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
RL-P5050 فیبر لیزر دستگاه برش فلز 500W 800W 1KW 800mm / s سرعت کار
| مدل: | RL-P5050-500 |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 500W |
| منبع لیزر: | حداکثر / Raycus / IPG |
دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
6000W دستگاه برش لیزر با فیبر بالا برای فلزات
| قدرت لیزر: | 6000W |
|---|---|
| منبع لیزر: | ماکس / ریکوس |
| حداکثر اندازه پردازش: | 请求被中止: 操作超时。 |
1064 نانومتر لیزر قابل حمل لیزر 1000W ساخته شده در چیلر آب SA
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کردن لیزر 1000w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A |
پاک کننده لیزری دستی 50 وات 100 وات ضد زنگ کوله پشتی قابل حمل
| نام ماشین: | دستگاه زنگ زدای لیزری پالس |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | تمیز کردن زنگ زدگی با لیزر |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |


