همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ raycus metal laser cleaning machine ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
دستگاه تمیزکننده لیزر فلزی Raycus پاک کننده زنگ زدگی با لیزر 1000 وات
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| منبع RLaser: | Raycus / MAX / JPT |
دستگاه تمیز کردن لیزر مستمر 1500W 2000W 3000W برای حذف زنگ / رنگ
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه شستشوی لیزری دستی چرخ دستی قیمت مناسب برای از بین بردن زنگ فلز
| نوع لیزر: | قیمت دستگاه شستشوی لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر MOPA 200w/100w |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |
دستگاه تمیز کننده لیزری 1500 وات 2000 وات 3000 وات با پرتو 300 میلی متری 650 میلی متر
| نوع لیزری: | دستگاه زنگ زدا |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه زنگ زدگی لیزری |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |
دستگاه جوش لیزری فلزی دستی فیدر دو سیم با منبع لیزر 3 کیلووات
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری فلزی دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | فیدر دو سیم |
| ویژگی اصلی: | 3 کیلو وات |
دستگاه ضد زنگ دستگاه تمیز کننده لیزر قابل حمل 50 وات 100 وات 200 وات
| نوع لیزری: | زنگ زدگی لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50w/100w/200w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
1000 ولت 1500 ولت دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر فرمت بزرگ لیزر پاک کننده فلز و پاک کننده
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزر فیبر حرفه ای فرمت بزرگ ماشین لیزر سرعت بالا فلز
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
1000w 3000w ماشین تمیز کننده لیزر فیبر قابل حمل
| قدرت: | 3000 وات، 1000 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |


