همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel portable laser welding machine ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی IPG GW 100mm Wobble 220VAC With Cleaning
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | تمیز کردن لیزر |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر GW CW |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت 3 در 1 قطعات تجهیزات لیزر 2000 ولت 3000 ولت
| وزن (کیلوگرم): | 140 |
|---|---|
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
دستگاه جوش لیزری دستی با قابلیت اطمینان بالا برای صنایع خودرو و سایر صنایع
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
|---|---|
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
| مواد جوش: | فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس |
۴۰٪ کارایی تبدیل الکترو اپتیکال ماشین جوش لیزر دستی برای جوش
| طول موج لیزر خروجی: | 1080 نانومتر |
|---|---|
| ویژگی ها: | پیکربندی ساده، اندازه کوچک، عملیات ساده و هوش بالا |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
دستگاه جوش لیزری دستی با هوا خنک 1500 وات برند GW با طول موج 1070±10 نانومتر و 1 سال گارانتی
| توان خروجی: | 1500 وات |
|---|---|
| ابعاد: | 650x300x570mm |
| عرض پالس: | <5 نانومتر |
ماشین جوشکاری لیزری دستی کوچک قابل حمل با گواهینامه CE با کاربرد همه جانبه و قدرت 2000W
| توان خروجی: | 2000w |
|---|---|
| نوع خنک کننده: | هوا خنک شده |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
800w 1200w 1800w ماشین جوش لیزری دستی قابل حمل برای فولاد و فلز ضد زنگ
| توان خروجی: | 800 وات، 1200 وات، 1800 وات |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت جوشکاری: | نبض، پیوسته |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 1000 وات 1500 وات با فیدر سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
گواهینامه CE 60w دستگاه جوش لیزر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |


