همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel portable laser welding machine ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 35 کیلوگرم 3 در 1 کوچک برای جوش فلز
| کلید واژه ها: | لیزر دستگاه جوش |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری فلزات |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات 220 ولت سیستم لحیم کاری میکرو لیزر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
مینی قابل حمل 4 در 1 فیبر لیزر جوش ماشین 1500W-3000W برای فولاد ضد زنگ آلومینیوم آهن
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوش لیزر دستی با موتور سرو قابل تنظیم 100 * 45 * 68cm اندازه ماشین
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
دستگاه جوشکاری لیزر فیبر 1500W 2000W 3000W دستی با جوشکاری لیزر قابل حمل با کیفیت خوب برای برش
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| طول فیبر: | 10 متر |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزر فلزی 3 در 1
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوش لیزری فیبر دستی 3 در 1 قابل حمل 1.5KW 2KW 3KW آب خنک برای جوش فلز
| قدرت ماشین: | 1.5 کیلو وات / 2 کیلو وات / 3 کیلو وات |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی قابل حمل 1200W با طول موج 1080nm و عرض 0-4mm
| توان خروجی: | 1200W |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| وزن: | 45 کیلوگرم (فیدر سیم داخلی) |
1.5 کیلو وات 2 کیلو وات 3 کیلووات مینی جوشکار لیزری فلزی دستی برای فولاد ضد زنگ
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 3000 وات |
|---|---|
| استفاده: | جوشکار لیزری فلزات ضد زنگ |
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |


