همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ uv laser marking machine for plastic ] همخوانی داشتن 33 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری UV 3w برای مواد پلاستیکی غیر فلزی شیشه ای
| منطقه حکاکی: | 50 /110 /175 /220 /300 میلی متر |
|---|---|
| سرعت حکاکی: | 7000-10000 متر بر ثانیه |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
ماشین لیزر با لیزر غیر فلز UV 10 ~ 100kHz برای چرم سرامیک فلزات پلاستیک
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV غیر فلزی برای پلاستیک فلزات چرم سرامیکی |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
نرم افزار کنترل EZCAD دستگاه علامت گذاری لیزری پلاستیکی قابل حمل 355 نانومتری خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری پلاستیکی |
|---|---|
| دقت کار: | دقت علامت گذاری: 0.02 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه حکاکی لیزری UV 3 وات برای مهر و موم های پلاستیکی QR Code دستگاه علامت گذاری لیزر
| نام محصول: | دستگاه چاپ حکاکی لیزر UV 3W برای مهر و موم های پلاستیکی |
|---|---|
| دقت کار: | دقت مارک گذاری: 0.02 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
لیوان لیوان شیشه ای بطری UV مارک گذاری دستگاه 3W 5W 8W 10W خنک کننده آب با دقت 0.003 میلی متر
| نام محصول: | لیزر UV با علامت گذاری ماشین سفید برای بطری لیوان شیشه ای 3W 5W 8W 10W |
|---|---|
| نام تجاری: | Riselaser |
| نوع لیزر: | اشعه ماوراء بنفش |
دستگاه لیزر UV با خنک کننده آب 3W برای چرم های سرامیکی فلزات پلاستیک
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 3W برای پلاستیک فلزات چرم سرامیکی |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
5W UV Mini Laser Marking Machine پلاستیک شیشه ای و سرامیک
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
دستگاه با علامت گذاری لیزر 5W CNC با خنک کننده آب 50 ~ 60 هرتز برای مهرهای پلاستیکی امنیتی
| نام محصول: | دستگاه مارک گذاری لیزر 5W UV UV برای نشانه های پلاستیکی امنیتی |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه علامت گذاری لیزر فولاد ضد زنگ UV EZCAD قابل حمل برای فلز
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |


